SMME

ocr فارسی: تبدیل عکس به متن با یک کلیک

تبدیل تصویر به متن – OCR فارسی

OCR فارسی: تبدیل عکس به متن با یک کلیک OCR مخفف Optical Character Recognition است. OCR فارسی کار پیچیده‌ای است که توسط بینایی ماشین، پردازش تصویر و الگوریتم‌های هوش‌مصنوعی، متن تصاویر را تشخیص می‌دهد.

ایران او سی آر | سرویس آنلاین تشخیص متن فارسی – تبدیل عکس …

فقط با یک کلیک عکس و PDF را به متن تبدیل کنید! انجام عملیات نویسه‌خوان نوری به صورت آنلاین و آفلاین (Offline/Online OCR). پشتیبانی از عکس‌های دوربین موبایل و با کیفیت پایین.

بهترین نرم افزارهای تبدیل عکس به متن | پلازامگ

2/20/2021 · برنامه FreeOCR یکی از بهترین نرم افزار‌های تبدیل تصویر به متن فارسی است که تمامی امکانات اساسی مورد نیاز برای این تبدیل را در اختیارتان قرار می‌دهد.

تبدیل عکس نوشته فارسی به متن با OCR و گوگل درایو ️ Emila

تبدیل نوشته های عکس به متن فارسی با سرویس گوگل. فناوری OCR مخفف عبارت Optical Character Recognition است که به کمک آن آن یک نرم‌افزار رایانه‌ای، متن موجود در تصاویر دیجیتال را تشخیص می‌دهد و آنها را به فایل‌های متنی قابل ویرایش تبدیل می‌کند.

متن یار – تبدیل تصویر به متن – با بهترین دقت

متن یار به شما کمک میکند تا تصاویری که از کتاب ها، مجلات و مقاله ها دارید را به متن تایپی تبدیل کنید. این تبدیل به کمک تکنولوژی تشخیص حروف یا ocr انجام می‌شود.

Aftabgardan – تبدیل عکس به متن فارسی (OCR فارسی) با گوگل …

یادش به خیر! دوازده سال پیش (سال ۸۵) وقتی نرم‌افزار ReadIRIS (مشهورترین نرم‌افزار تبدیل عکس به متن در دنیا) زبان عربی را پشتیبانی کرد، ما چقدر ذوق‌زده شدیم و درباره‌اش یک مطلب رفتیم: «OCR عربی!تبدیل عكس به متن تایپ شده با نرم …

برچسب‌ها:, , , , ,