SMME

25- هرگز بخاطر دیگری خواسته ات را فدا نکن

LOVELY

24 ـ اندوه روز نيامده را بر روز آمده ات نيفزا . 25 ـ هرگز سعي نکن به ديگران بقبولاني که حرفت درست است . 26 ـ قبل از انجام کاري يا گفتن چيزي ، به ضرورت آن بينديش .

۱۰۷ جمله انگیزشی! گلچینی از بهترین جملات انگیزشی در مورد …

خواسته‌های خود را عملی کنید و گرنه دیگران برای شما برنامه ریزی می‌کنند. جملات انگیزشی از این دست را می‌توان در یک عبارت خلاصه کرد: «یا زندگی‌ات را بساز یا دیگران آن را برایت می‌سازند!»

دل دریایی من | گنجینه های دل غمگین زاده ها

هرگز اشتباه نکن اگر اشتباه کردي … تکرار نکن … گذشته بخاطر آینده باید فدا شود !!! … آنقدرکه گاهی سماجتشان درهمراهی حوصله ات را سرمیبرد.. اما کافیست تا اندک بادی بوزد …

فرزاد حسنی در واکنش به ادعاهای همسر سابقش آزاده نامداری …

شما جمشید مشایخی را بخاطر خانواده دار بودنش تحسین می کنی. چطور می شود جلوی این آسیب را گرفت؟ … دلم می خواست فاز دیگری را تجربه کنم. … بین سال‌های 84 و 89 من تازه‌ها را با 25 دقیقه زمان در دل …

جيرفت بهبودي | SMS های بهبودی از دوستان بهبودی

اما سه چیز را هرگز فراموش نکن:خدا ، مرگ و دوست خوب . از همدان //پروردگار : کمکم کن تا در زمان سخن گفتن شعور و آگاهی دیگران را فدای احساس، هیجان ،ترس و تاییدطلبی نکنم.

49 نشانه تنفر پسر از دختر که مستقیما به زبان نمی آورد …

قطع شدن تماس های تلفنی نشانه تنفر پسر از دختر. وقتی که کسی کسی را دوست داشته باشد، دوست دارد در معرض دید و خبر گرفتن از هم باشند. بنابراین اگر عشق شما، به شما پاسخ نمی دهد یا این که هیچ تماسی با شما نمی گیرد این بدین معنی است که او، در این رابطه جدی نیست.

برچسب‌ها:, , , ,