SMME

۳ نکته مهم در بهتر یادگیری سلفژ

سلفژ چیست؟ آموزش کامل سلفژ و یادگیری اصول موسیقی در چند دقیقه

۳ نکته مهم در بهتر یادگیری سلفژ یادگیری سلفژ برای اهنگ های محبوب شما همه ما آهنگ هایی را داریم که در زمان کودکی و حتی اکنون نیز دارای ملودی نسبتا ساده ای می باشد.

بهترین روش های یادگیری؛ چطور هر آنچه می‌خواهیم یاد بگیریم …

وقفه‌ی کوتاه در حین یادگیری هم به کمک شما می‌آید. مثلا هنگام آموزش در کلاس، یک‌باره و بی‌وقفه تمرین نکنید. وقفه و استراحت‌های کوتاه منجر به یادگیری بهتر می‌شوند.

64 تکنیک برای یادگیری سریع‌تر، بهتر و عمیق‌تر

برای یادگیری بهتر مطالب، فرجه‌ی زمانی مشخص کنید. … است، معنا ندارد ظهور امام زمان، معطل انتخابات ایران؟! / 7 نکته درباره … را در هم کوبید/ چون کشته نداشتند در روزهای اول برای افکار عمومی مهم …

۵ نکته مهم در طراحی داخلی کلاس های آموزشی

امروزه در طراحی داخلی کلاس های آموزشی تغییر و تحولات اساسی رخ داده است و طراحی داخلی کلاس ها به سمتی پیش می رود که بیشترین بهره وری را در امر آموزش به همراه داشته باشد.

۳ پیش نیاز مهم برنامه نویسی اندروید – آموزش برنامه نویسی …

1. مهارت. برای اینکه یک برنامه نویس حرفه ای شوید باید مهارت های خاصی را در خودتان پرورش بدهید که در ادامه به ۳ پیش نیاز مهم برنامه نویسی اندروید می پردازیم: 1. تایپ ده انگشتی. تایپ ده انگشتی از آن مهارت های کلیدی‌ای است که با داشتن آن می‌توانید خود را نسبت به سایر برنامه …

انتخاب بهترین گیتار برای شروع یادگیری

یکی از مهم‌ترین نکته‌ها در یادگیری گیتار،‌ لذت بردن از آن است. اگر تمرین و یادگیری را برای خود دشوار کنید خیلی زود خسته خواهید شد و گیتار را کنار می‌گذارید.

برچسب‌ها:, , , , ,