SMME

یوزپلنگ ایرانی در اسارت آینده‌ای دارد؟

یوزپلنگ ایرانی در اسارت آینده‌ای دارد؟

یوزپلنگ ایرانی در اسارت آینده‌ای دارد؟ یک کارشناس حیات وحش گفت که احتمال موفقیت پروژه تکثیر در اسارت یوزپلنگ‌ها در ایران کم و حذف یک یوزپلنگ نر بالغ و سالم از طبیعت کار اشتباهی بوده است.

یوزپلنگ ایرانی در اسارت آینده‌ای دارد؟ – جهان نيوز

یک کارشناس حیات وحش با بیان اینکه حتمال موفقیت پروژه تکثیر در اسارت یوزپلنگ‌ها در ایران کم است، گفت: حذف یک یوزپلنگ نر بالغ و سالم از طبیعت کار اشتباهی بوده است.

یوزپلنگ ایرانی در اسارت آینده‌ای دارد؟

یوزپلنگ ایرانی … یوزپلنگ ایرانی در اسارت آینده‌ای دارد؟ 14000115174023 . رضا صادقی خواستار عفو حمید صفت شد 14000115173349 . واکنش قالیباف به امضای سند همکاری ایران و چین 14000115173301 …

یوزپلنگ ایرانی در اسارت آینده‌ای دارد؟ | صدای مردم

یوزپلنگ ایرانی در اسارت آینده‌ای دارد؟ فروردین ۱۵, ۱۴۰۰ یک کارشناس حیات وحش گفت که احتمال موفقیت پروژه تکثیر در اسارت یوزپلنگ‌ها در ایران کم و حذف یک یوزپلنگ نر بالغ و سالم از طبیعت کار اشتباهی بوده است.

یوزپلنگ ایرانی در اسارت آینده‌ای دارد؟ – اخبار جدید

یوزپلنگ ایرانی در اسارت آینده‌ای دارد؟ … ردپای سعودی در کودتای اردن؛یک انفجار در راه است؟ … تولید ماهانه 2.5 میلیون دوز واکسن کرونای «سوبرنا»/ واکسن‌های ایرانی کرونا چه زمانی توزیع می‌شوند

یوزپلنگ ایرانی؛ زادآوری در اسارت، امید یا تهدید – امرداد

وی ادامه داد: بودجه و امکانات ما در ایران برای تکثیر یوزپلنگ در اسارت محدود است. از سویی دیگر یوزپلنگ در ایران در بحران انقراض قرار دارد و شرایط آن قابل مقایسه با یوزهای آفریقایی نیست.

یوزپلنگ – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

با آنکه امروزه امکان توله‌آوری یوزها در اسارت وجود دارد، هنوز هم مشکلاتی همچون بالا بودن میزان مرگ و میر در توله‌ها و پایین بودن تعداد موسسات انجام‌دهنده فرایندهای مصنوعی توله‌آوری از مشکلات پیش رو در افزایش جمعیت این جانوران هستند.

برچسب‌ها:, ,