SMME

چگونه هزینه های نگهداری تجهیزات شبکه را کاهش دهید؟

نگاهی دقیقتر به هزینه های درخواست برق(دیماند) و چگونگی …

11/5/2017 · با ذخیره سازی انرژی تولیدی به وسیله صفحات خورشیدی درون باتری ها، و سپس توزیع این انرژی برای تأمین نیاز شما در زمان های اوج مصرف، می توانید نقاط پیک تقاضا از شبکه را کاهش داده و هزینه های دیماند ماهانه کمتری پرداخت کنید.

رک شبکه چیست؛ معرفی رک و انواع آن

7/7/2020 · نگهداری سرور و تجهیزات شبکه در رک سرور و رک شبکه باعث می‌شود صدمات ناشی از ضربه و افتادن، زلزله و بلاهای طبیعی بسیار کاهش یابد و مکان امن تری برای تجهیزاتمان فراهم می‌کند.

20 روش برای کاهش هزینه ها در کسب و کار | پاوینو

1. از VoIP استفاده کنید. پروتکل صوتی از طریق اینترنت، مانند اسکایپ، به شما امکان می دهد مکالمات تلفنی و یا ویدیویی را به صورت رایگان برای سایر کاربران VoIP انجام دهید و به کاهش هزینه های کسب و کارتان کمک نمایید. 2. فکس نکنید. فکس نه تنها هزینه های خط تلفن را در پی دارد، بلکه هزینه …

انبار و انبارداری | فلوچارت انبارداری [آموزش کامل انبارداری]

کاهش هزینه‌های انبار و نگهداری کالا، انجام فعالیت‌های ضروری به صورت کارا. ارائه اطلاعات صحیح و دقیق به سایر بخش‌ها. حفظ و نگهداری مناسب کلیه اقلام در انبارها.

هزینه ساخت روف گاردن و راه‌های کاهش هزینه تمام شده بام سبز …

همین موضوع ممکن است در هزینه‌های بلند مدت شما تاثیر بگذارد. حذف یا استفاده کمتر از عناصر تزیینی، هزینه ساخت روف گاردن را کاهش می‌دهد. اگر به شومینه یا آتشدان نیاز ندارید، آن‌ها را حذف کنید.

برچسب‌ها:, , , ,