SMME

چگونه قلم موهای آرایشی را تمیز کنید

قلمو و برس های آرایشی تان را اینگونه تمیز و ضدعفونی کنید!

راه تمیز کردن برس آرایشی و نحوه خشک کردن قلم موهای آرایشی. 8 . قلمو را خشک کنید: از یک حوله برای پاک کردن رطوبت استفاده کنید. آن را به اطراف موهای خیس بپیچید و با انگشتان خود به آرامی آن را فشار دهید.

شستن قلم موهای آرایشی

قلم موهای آرایشی را زیر آب ولرم بگیرید. بسیار مهم است که سر قلم مو را زیر آب بگیرید که خیس شود. مقداری صابون مایع یا تمیزکننده قلم موی آرایشی را کف دستتان بریزید. به آرامی قلم مو را به روی مایع کف دستتان بکشید. یک روش شستن قلم موهای آرایشی …

قلم موهای آرایشی را حتما به این روش بشویید

1. یکی از راه های موثر پاکسازی قلم موهای آرایشی شست و شو با شامپوی بچه است. شامپو بچه را با آب ترکیب کنید و 30 دقیقه قلم موها را داخل آن قرار دهید و بعد با آب سرد بشویید و در جای خشک قرار دهید.

برس های آرایشی مان را چگونه تمیز کنیم؟

برای بهترین نتیجه، باید قلم موهای آرایشی خود را هر ۲ تا ۴ هفته بشویید. اگر هر روز با قلم موهایتان لایه ضخیمی آرایش می‌کنید، حتما باید هر ۲ هفته قلم موهایتان را بشویید.

قلم‌موهای آرایشی‌ را به روش حرفه‌ای‌ها تمیز کنید

قلم‌موهای آرایشی خود را بطور منظم تمیز کنید یعنی اینکه اگر همیشه آرایش می‌کنید، هفته‌ای یکبار قلم‌موهای آرایشی‌تان را تمیز کنید و اگر کمتر آرایش می‌کنید، آنها را حداقل ماهی یکبار تمیز کنید.

آشنایی با روش شستن قلم موهای آرایشی | مجله پی جو

می توانید در یک لیوان مقدار اندکی آب بریزید و مایع شوینده قلم مو یا شامپو بچه را در آن بریزید و بجاي این که قلم موها را به کف دستتان بکشید به درون این ظرف بگذارید و از این طريق نسبت به شستن قلم موهای آرایشی خویش اقدام کنید.

روش های شستن انواع قلم مو ( با عکس ) – کوروک

۲ – قلم مو را با سرکه بجوشانید . ظرف را روی گاز گذاشته و به مدت چند دقیقه بجوشانید . بگذارید تا مقداری خنک شود سپس قلم مو را در آورده و با دست سرکه اضافی و رنگ های باقی مانده را تمیز کنید .

برس های آرایشی مان را چگونه تمیز کنیم؟ | انجمنهای …

برای بهترین نتیجه، باید قلم موهای آرایشی خود را هر ۲ تا ۴ هفته بشویید. اگر هر روز با قلم موهایتان لایه ضخیمی آرایش می‌کنید، حتما باید هر ۲ هفته قلم موهایتان را بشویید.

بهترین روش برای تمیز کردن برس های آرایشی | نکاتی مهم برای …

ساده ترین روش خشک کردن برس های آرایشی پس از شست و شو این است که آن ها را تکان بدهید تا آب باشان گرفته شود و سپس روی یک حوله یا دستمال پارچه یا قرار بدهید و کمی فشار بدهید تا آب باقیمانده نیز گرفته شود، سپس برس را در فرم مناسب اش قرار بدهید تا رطوبت باقیمانده نیز خشک شود ( …

برچسب‌ها:, , , , , , ,