SMME

چگونه قربانی مدگرایی نشویم اما خوش‌تیپ باشیم؟

چطور قربانی مد نشویم؟

به منظور جلوگیری از تبدیل شدن به یک قربانی مد، شما باید سبک لباس و پوشش مناسب تیپ خود را پیدا کرده و بیشتر از آن ها استفاده کنید.

راهنمای انتخاب عینک مناسب با توجه به فرم صورت و رنگ پوست …

2/17/2018 · چگونه قربانی مدگرایی نشویم اما خوش‌تیپ باشیم؟ برای بسیاری از ما، مهم‌ترین دلیل وسواس در انتخاب فریم عینک این است که روی صورت‌مان چطور به‌نظر می‌رسد.

راهنمای انتخاب عینک مناسب با توجه به فرم صورت و رنگ پوست

چگونه قربانی مدگرایی نشویم اما خوش تیپ باشیم؟ برای بسیاری از ما، مهم ترین دلیل وسواس در انتخاب فریم عینک این است که روی صورت مان چطور به نظر می رسد.

نوگرا بودن جوانان، فرصت است یا تهدید؟

چگونه می‌توانیم خوش تیپ باشیم اما اسیر مد نشویم؟ ‌‌چیزی را بر تن کنید که فکر می‌کنید زیباست نه لباسی را که دیگران تصور می‌کنند، مد است.

چندصدایی از منظر باختین – فرهنگ امروز

به نظر من باید به آن‌ها هم پرداخته شود، آن‌ها هم قربانی همین مدگرایی خواهند شد، آن‌ها هم نیازمند به تحقیق عمیق هستند.

تیپ و استایل چهره‌های ایرانی؛ مانکن‌های خوش‌تیپ …

تیپ و استایل و توجه به پوشش همواره از اصلی‌ترین نکات شخصیتی و از ویژگی‌های بارز سلبریتی‌ها و چهره‌های شناخته شده در هر جامعه‌ای به شمار می‌رود و در طول تاریخ هم همیشه سلبریتی‌ها سعی می‌کردند تمایز اجتماعی و گاهاً اقتصادی خود نسبت به دیگران را با پوشش و لباس خود به منصه …

عزت نفس چیست و یعنی چه | تعریف کامل عزت نفس | مهدوی نسب

عزت نفس چیست ؟ میزان ارزشمندی شما نسبت به خودتان را عزت نفس می گویند. افرادی که در زندگی و شغل خود موفق هستند قطعا از عزت نفس بالایی برخوردار اند.

چی بخوریم تا قد بلند شویم

تعیین سقف قد شما امکان‌پذیر نیست. اما با استفاده از فرمول ساده‌ی زیر می‌توانید پتانسیل قد خود را حساب کنید: قد مورد انتظار = (مجموع قد پدر و مادر شما + ۱۳ اگر پسر هستید یا – ۱۳ اگر دختر هستید) / ۲. عددی که به دست می‌آورید،‌ به اضافه و منهای ۵ سانتی‌متر،‌ قد مورد انتظار شماست.

برچسب‌ها:, , , , , ,