SMME

ویروس ایجاد فولدر بی نهایت

پاک کردن و حذف ویروس New Folder — گام به گام و تصویری …

ایجاد می‌کند که مشابه فایل‌های اجرایی شما هستند و در نهایت ویروس 50% از فضای ذخیره‌سازی شما را اشغال می‌کند. این ویروس برخی عوارض نامناسب دیگر نیز دارد که موجب کاهشش چشمگیری در سرعت و کارایی …

روش‌های مقابله با ویروس پنهان‌کننده فایل‌ها – ایسنا

12/7/2017 · ابتدا برنامه command prompt را از بخش Accesories منوی استارت اجرا کنید؛ سپس عبارت روبرو را تایپ کنید: attrib -s -h -r “c:*” /S /D در نهایت توجه داشته باشید که باید به جای عبارت c: مسیری که قصد غیرفعال کردن فایلهای پنهان آن را دارید، وارد کنید.

چگونه با یک ویروس،کرم یا تروجان ناشناخته مبارزه کنیم

۱- راه نخست ایجاد یک فولدر به نام Autorun.inf نخست از Folder option تمامی محدودیت های دیدن فایل های ویندوز را لغو کنید. فایل Autorun .inf بر روی مسیر اصلی(Root) فلش دیسک را بیابید و بلافاصله پس از پاک کردن آن فولدری با همین نام یعنی Autotun.inf ایجاد کنید.

desktop.ini چیست ؟ همه چیز درباره فایل desktop.ini – علم فردا

برای مثال وقتی شما آیکن یک فولدر رو عوض می کنید این تغییر در فایل desktop.ini ثبت میشه تا دیگه از اون لحظه به بعد ، پوشه مورد نظر با آیکن جدید نمایش داده بشه . آیا فایل desktop.ini نوعی ویروس است ؟

ایجاد بی نهایت پوشه بدون نام در یک محل + پوشه های هم نام …

6/30/2017 · تـرفنــد ایجاد بی نهایت پوشه بدون نام در یک محل + پوشه های هم نام + کنترل پنل را با GodMode دور بیندازید

آیا حذف کردن فولدر Installer و فایل‌های داخل آن در پوشه‌ی …

خوشبختانه با ایجاد فولدر Installer به صورت دستی، احتمالاً ارور نصب فایل‌های msi رفع می‌شود. با توجه به دو مشکل فوق، حذف کردن فولدر Installer و همین‌طور فایل‌های داخل آن توصیه نمی‌شود.

چگونه آدرس فایل و فولدر حاوی فاصله یا اسپیس را در دستورات …

اما شیوه‌ی صحیح: کافی است آدرس فولدر را بین دو ” قرار دهید و دستور فوق را به شکل زیر وارد کنید: XCOPY “C:UsersfatiwOneDriveDesktopMy test Folder” D: /T /E. این دستور به خوبی اجرا می‌شود و پیام خطا نمایان نخواهد شد چرا که پارامتر اضافی به اسم test یا Folder در کار نیست.

برچسب‌ها:, , , , , ,