SMME

هم خانواده مطیع چیست

معنی مطیع – دیکشنری آنلاین آبادیس

فردوسی. دل من چون رعیتی است مطیع. عشق چون پادشاه کامرواست. فرخی. مردم روزگار وی ، وضیع و شریف او را گردن نهند و مطیع و منقاد وی باشند. (تاریخ بیهقی چ ادیب ص 92). ایشان چنانکه فرموده ایم ترا مطیع و فرمانبردار باشند. (تاریخ بیهقی چ ادیب ص 283). و اعیان آن نواحی در هوای ما مطیع …

کلمه های هم خانواده

مخالف كلمات ( متضاد ) / هم خانواده ي كلمات مترادف كلمات ( هم معني ) مخالف كلمات ( متضاد ) هنرمند = بي هنر/آمدن = رفتن /ارزان = گران / بي نياز = نيازمند. پست = بلند / تاريك = روشن / ضعيف = قوي / كم هوش = باهوش /غمگين = شادمان / / ناتوان =توانا/. شب = روز / بالا = پايين / زشت = زيبا /جوان = پير / خشك = خيس/.

فمینیسم – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

در این دوران، هیچ گروه اجتماعی‌ای نمی‌توانست از حقوق و منافع خود دفاع کند که با جداسازی جنسیتی شدیدی که در این دوران وجود داشت*، در مورد زنان شدیدتر می‌شد زیرا آن‌ها هم با این محدودیت‌های شدید مواجه بودند و هم از ارتباط و تأثیر متقابل با «محیط بیرون از خانه» محروم بودند.

زن ذلیلی چیست؟آیا برخی از مردان ضعیف‌اند؟! | سیمیاروم …

برای یک خانواده حتی لبخند زدن به همسر ذلیل بودن تعریف می‌شود، در شهر دیگری تأمین نیازهای زن و فراهم کردن یک زندگی پر از آسایش و رفاه برای خانواده به معنی خوار و مطیع بودن مرد است.

برچسب‌ها:, , ,