SMME

هرچیزی که میبینی ، آموزگار توست

اندیشه‌های اخلاقی بارز‌ترین خصیصه آثار سعدی است – ایسنا

سخن کانت این است که «خداوند به آدمی فرموده به دنیا آی که تمایل خیر را به تو ارزانی داشته‌ام. بر توست که آن را بپرورانی، که خوشبختی و بدبختی تو تنها به خودت بستگی دارد.

خلاصه داستان سریال ترکی آموزگار (معلم) قسمت 15 + زیرنویس …

سریال آموزگار قسمت 15. عاکف از سلین می پرسد: «از کارا میترسی؟. » سلین کمی عصبی می گوید: «من نمیخوام به کارا خیانت کنم و این چیز بدی نیست! » او به یاد می اورد که وقتی با کارای ثروتمند دوست شده بود، مادرش از این رابطه حمایت کرده بوده و گفته بوده که …

تصاویری که از خود در ایینه میبینیم واقعی نیساند | تبادل …

عکس کسایی که اطرافمون هستن و میگیریم تو عکس شبیه چیزی که ما از اونا میبینیم نیستن ولی از تو آینه که میبینیمشون عینه چیزی هستن که ما از اونا میبینیم.

بایگانی‌ها توسعه فردی – جزوه درسی

هرچیزی را که در ذهنتان مجسم کنید، می‌توانید انجامش دهید. تجسم کمک می‌کند بتوانید افکار و اعمال خود را هدایت کنید و با آگاهی، تمرکز و هدفمندی بیشتری زندگی کنید.

من یک شخصیت INFJ هستم.شغل مناسب من چیست؟ » موسسه آموزش …

به عنوان يك شخصیت infj رضايت شغلي به معناي انجام دادن كارهايي است كه:1-به من امكان بدهد روي ايده ها و نقطه نظر هايي كار كنم كه به تعالي ديگران كمك كند..

تمام تنهایی من …♡

خون هر آن غزل که نگفتم به پای توست … این ادمایی که از کنارمون میگذرن رو میبینی؟ … کن همه ما ادما تو یک لحظه دلمون نخ کش یه نگاه…یه صدا…یه لبخند…یه هرچیزی که بگی میشه. یکی ممکنه تو چهارده …

برچسب‌ها:, , , , ,