SMME

نظام قیمت ها چگونه کار می کند؟

نظام پاداش مدیران بانکی؛ چگونه کار می‌کند؟ | پایگاه خبری …

در عوض رگولاتورهای پولی و مالی پیشنهاد می‌کنند از معیارهایی نظیر کاهش هزینه، مشتری‌مداری، ارتقای بنیه مالی و اعتبار بانک، کاهش تخلفات و عدم‌تطبیق‌ها و… در نظام جبران عملکرد و پاداش‌‌دهی بانک‌ها استفاده‌ شود.

سیاست نرخ بهره منفی چگونه کار می‌کند؟

البته این سیاست یک سیاست کاملا مثبت نیست چرا که با کاهش هزینه‌های استقراض، انگیزه پس‌انداز و سرمایه‌گذاری را کاهش می‌دهد و در بلندمدت می‌تواند تبعاتی برای اقتصاد داشته باشد.از سوی دیگر نرخ بهره منفی معمولا به کاهش ارزش پول ملی آن کشور منجر می‌شود چرا که آن را به مقصدی با …

بررسی طرحی که نظام بانکی را متحول می‌کند – ایسنا

به هرحال از جمله مهمترین وظیفه و مسئولیت‌های پیش بینی شده برای بانک مرکزی ثبات سطح عمومی قیمت‌ها و کنترل تورم، تعیین و اجرای سیاست‌های پولی و ارزی، ضرب مسکوکات و انتشار اسکناس‌های رایج کشور است و با ساختار جدید، بانک مرکزی بصورت موسسه‌ای دولتی بطور کامل در اختیار دولت …

‫صرافی ها چگونه کار می کنند؟ – صرافی ارکان‬

1 – امنیت. صرافی ها از روش های مختلف امنیتی استفاده می کنند. لازم است بررسی کنید که آیا صرافی از تایید دو عاملی ( 2FA ) برای ورود استفاده می کند یا خیر. اگر اینگونه نبود بدین معناست که صرافی با ملاحظات امنیتی روز مطابقت ندارد و برای انتخاب گزینه مناسبی نیست.

«تیربار اتوماتیک» چگونه کار می‌کند؟

از جمله ویژگی‌های تیربار‌های اتوماتیک، مجهز بودن آن‌ها به دوربین‌های هدفگیری در شب و روز است که در کنار کامپیوتر‌های محاسباتی مانند کامپیوتر محاسبه بالستیک گلوله، به افزایش دقت آن‌ها کمک قابل توجهی می‌کند.

برچسب‌ها:, , , ,