SMME

نسخه ۳ اسکریپت فیسبوک ایرانی با امکانات جدید و نصب اتوماتیک

نسخه ۳ اسکریپت فیسبوک ایرانی با امکانات جدید و نصب اتوماتیک

21 دیدگاه در “نسخه ۳ اسکریپت فیسبوک ایرانی با امکانات جدید و نصب اتوماتیک” مهدی دسامبر 8, 2013 در 18:23 سلام این برای وردپرس هم میشه استفاده کرد.

اسکریپت فیسبوک | مرجع دانلود اسکریپت

نسخه ۳ اسکریپت فیسبوک ایرانی با امکانات جدید و نصب اتوماتیک توسط صادق محمدزاده در تاریخ دسامبر 4, 2013

اسکریپت جامعه مجازی با امکانات بسیار زیاد مشابه فیسبوک …

اسکریپت فیسبوک فارسی اولین اسکریپت جامعه مجازی تجاری ساخت ایران هست که جدا از داشتن تمامی امکانات و حتی قالب فیسبوک پر سرعت ترین اسکریپت در میان تمامی اسکریپت های دیگر موجود دنیا هست .به صورتی که فقط با یک سرور مجازی …

اسکریپت ایجاد شبکه اجتماعی مشابه فیسبوک phpSocial

phpSocial همانطور که از نامش پیداست یک اسکریپت PHP شبکه اجتماعی بسیار حرفه ای و قوی می باشد که با استفاده از آن قادر خواهید بود یک شبکه اجتماعی مشابه فیسبوک با امکانات بسیار بالا طراحی و پیاده سازی کنید.

کمیاب اسکریپت | جامعه مجازی – کمیاب اسکریپت

اسکریپت شبکه اجتماعی Sngine ، نام یک اسکریپت بر پایه PHP جهت ایجاد و راه اندازی شبکه اجتماعی و یا جامعه مجازی آنلاین می باشد. شما با استفاده از این اسکریپت قدرتمند میتوانید یک شبکه اجتماعی همانند فیسبوک راه اندازی نمائید.

اسکریپت اسمارت پنل | اسکریپت فروش لایک و فالوور | فروشگاه …

اگر به دنبال فروش فالور، ویو، لایک و … در شبکه های اجتماعی ازجمله اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک، توئیتر، یوتیوب و … به مشتریان خود هستید، اسکریپت اسمارت پنل تمامی این خدمات را به شما ارائه خواهد داد.

امکانات جدید فتوشاپ 2020 Photoshop – دیدستان

**امکانات جدید فتوشاپ ۲۰۲۰** در نسخه فتوشاپ ۲۰۲۰ شاهد یک سری تغییرات در نحوه عملکرد ابزارها هستیم و همچنین تعدادی ابزار جدید نیز به این ابزارها اضافه شده اند که در پایین چند مورد را بررسی خواهیم کرد. در ابتدا با نصب …

برچسب‌ها:, , , , , ,