SMME

نحوه طرح روش درمانی با ارتودنسی سفید

روشهای اصلاح شکل دندان | اصلاح شکل دندان | ارتودنسی …

رایج‌ترین روشهای اصلاح شکل دندان و اصلاح طرح لبخند استفاده از روش درمانی ارتودنسی است. در این روش دندان‌هایی که نامرتب هستند، با براکت‌‌های فلزی به سمت جایگاه مناسب حرکت می‌کنند. نحوه‌ی انجام ارتودنسی است به شکلی انجام می‌شود که براکت‌ها به دندان‌ها فشار وارد می‌کنند.

اصلاح شکل و فرم دندان ها – دکتر مهرداد فلاح

ارتودنسی یک روش رایج در اصلاح شکل و فرم دندان ها محسوب می شود که انصافا هم منافع شما را تضمین می کند. این درمان بیشتر برای افرادی مناسب است که دندان های کج و حتی دچار مشکلات فکی هستند. به طور مثال برای رفع مشکل فاصله بین دندان ها از ارتودنسی …

روش تمیز کردن دندان ارتودنسی | بهداشت دهان و دندان در ارتودنسی

4/15/2019 · مسواک زدن و تمیز کردن دندان ها یکی از کارهای روزمره ما برای حفظ سلامت دهان و دندان ها است، اما کسانی که تحت درمان ارتودنسی هستند به دلیل نصب سیم و براکت ها بر روی دندان ها باید توجه بیشتری به سلامتی دندان های خود داشته باشند. مقاله مرتبط: روش …

دندانپزشک خوب برای ارتودنسی – متخصص ارتودنسی | اصلاح طرح لبخند

البته گاهی دیده شده است که یک دندانپزشک برای درمان ،به بیمار خود پیشنهاد ارتودنسی دندان را داده است ،در نتیجه این بدان معنا نیست که دندانپزشک ،ارتودنسی دندان را انجام نمی دهد ،یک متخصص ارتودنسی می تواند درمان را برای بیمار در کوتاه ترین زمان و با هزینه کمتری انجام دهد .

بلیچینگ دندان – انواع بلیچینگ دندان – ایمپلنت دندان …

بلیچینگ دندان یکی از روش های سفید کردن دندان و اصلاح طرح لبخند، با کمک مواد ویژه است. این کار می تواند هم در مطب دندانپزشک انجام شود و هم در منزل توسط خود فرد.

تمام آنچه که باید درباره اصلاح طرح لبخند بدانید – مجموعه …

این مشکلات با مراجعه به جراح فک و صورت و انجام جراحی ارتوگناتیک و ارتودنسی برای هماهنگ کردن دندان ها با وضعیت جدید برطرف شده و بدین شکل لبخند این افراد تصحیح می گردد.

سفید کردن دندان ها – دکتر مهرداد فلاح

سفید کردن دندان چیست؟ سفید کردن دندان ها یکی از ابتدایی ترین روش های زیبا سازی لبخند است ، این روش در صورتی که دندان هایی مرتب و سالم دارید بهترین و ارزان ترین روش در دندانپزشکی است.

برچسب‌ها:, , , , , ,