SMME

مقدمه‌ای بر Continuous Integration, Continuous Delivery, Continuous Deployment

آشنایی با ویژگی‌های Gitlab CI/CD برای ادغام و تحویل مداوم …

در این مقاله مروری خواهیم داشت بر مفاهیم ادغام مداوم (Continuous Integration)، تحویل مداوم (Continuous Delivery) و استقرار مداوم (Continuous Deployment) نرم‌افزار و با ویژگی‌های ابزار قدرتمند Gitlab CI/CD آشنا خواهیم شد.

Continuous Delivery چیست ؟ – سلام دواپس | Hi DevOps

فرایند Continuous Delivery در Release Pipeline با Continuous Integration شروع میشود و با انتشار و پایان تست در هر محیط، انتشار و تست در مرحله بعدی شروع می شود. مجموع این کارها به صورت حلقه های یک زنجیر در پشت سر هم قرار گرفته و فرایند Continuous Delivery را تشکیل می دهند.

CI/CD چیست؟ – Avihang – آویهنگ یکی از اصطلاحات جدیدی که …

اصطلاح CD مخفف Continuous Delivery /Deployment هست (دو عبارت Delivery یا Deployment در فضای نرم افزاری هم معنی هستند زیرا ارائه هر محصول نرم افزاری از طریق فرآیند استقرار امکان پذیر است) روشی است که در آن بصورت مستمر و قابل اطمینان محصولات نرم افزاری در محیط عملیاتی مستقر و قابل استفاده خواهند شد.

وبینار ضبط شده: CI/CD و اهمیت آن در مسیر DevOps – رایزن …

در این وبینار، ابتدا مقدمه ای بر مفاهیم چرخه حیات نرم افزار و سپس مفاهیم Continuous Integration و Continuous Delivery و مزایای استفاده از این تکنیک ها شرح داده می شود.

بایگانی‌ها CI/CD – محمد بابازاده | BobyCloud

در این مقاله مروری خواهیم داشت بر مفاهیم ادغام مداوم (Continuous Integration)، تحویل مداوم (Continuous Delivery) و استقرار مداوم (Continuous Deployment) نرم‌افزار و با ویژگی‌های ابزار قدرتمند Gitlab CI/CD آشنا خواهیم شد. …

دوآپس (devops) چیست ؟ – شرکت مهندسی نادین صدر آریا

که به این منظور مفاهیم Continuous Delivery، Continuous Integration، Continuous Deployment مطرح شد. پس اگر کارها در یک سازمان به طور دستی انجام می‌شود، نشان‌دهنده اینست که مفهوم دوآپس در آن سازمان اجرا نشده است.

کتاب Continuous Delivery: Reliable Software Releases …

کتاب Continuous Delivery: Reliable Software Releases through Build, Test, and Deployment Automation. آموزش آذر ۲۳, ۱۳۹۷ دانلود, کتاب انگلیسی ارسال دیدگاه. Continuous Delivery: Reliable Software Releases through Build, Test, and Deployment Automation. دریافت نرم‌افزار منتشر شده معمولا برای کاربران آزاردهنده، ریسکی، و وقتگیر است.

برچسب‌ها:, , , , , ,