SMME

مضرات استفاده از رایانه و گوشی همراه بر چشم

مضرات استفاده از رایانه و موبایل برای چشم – آنا

این متخصص چشم پزشکی درباره « مضرات استفاده از رایانه و گوشی همراه برای چشم »، اظهار داشت: دستگاه‌های دیجیتالی مانند گوشی همراه و رایانه به دلیل اینکه اشعه‌ای از سطح آنها به چشم می‌تابد، باعث ایجاد خستگی چشم، اختلال خواب و اختلال بینایی می‌شود.

مضرات استفاده از رایانه و گوشی همراه برای چشم – مشرق نیوز

متخصص چشم پزشکی با بیان اینکه تلفن همراه و رایانه به دلیل اینکه اشعه‌ای از سطح آنها به چشم می‌تابد، باعث ایجاد خستگی چشم، اختلال خواب و اختلال بینایی می‌شوند،گفت:افراد باید هنگام کار با این وسایل هر نیم ساعت یکبار به نقطه‌ای دور نگاه کرده و متمرکز شوند.

استفاده از «رایانه» و «تلفن همراه» چه آسیب‌هایی به چشم …

این متخصص چشم پزشکی درباره «مضرات استفاده از رایانه و گوشی همراه برای چشم»، اظهار داشت: دستگاه‌های دیجیتالی مانند گوشی همراه و رایانه به دلیل اینکه اشعه‌ای از سطح آنها به چشم می‌تابد، باعث ایجاد خستگی چشم، اختلال خواب و اختلال بینایی می‌شود.

آسیب‌هایی که «رایانه» و « تلفن همراه» به چشم وارد می‌کنند

این متخصص چشم پزشکی درباره «مضرات استفاده از رایانه و گوشی همراه برای چشم»، اظهار کرد: دستگاه‌های دیجیتالی مانند گوشی همراه و رایانه به‌دلیل اینکه اشعه‌ای از سطح آنها به چشم می‌تابد، باعث ایجاد خستگی چشم، اختلال خواب و اختلال بینایی می‌شود.

تمام خطرات استفاده طولانی مدت از موبایل/ وزوز گوش و خشکی چشم

10/17/2012 · استفاده ممتد از موبایل و کم خوابی و تومورهای مغزی تحقیقات نشان داده است که اشعه موبایل حدود 6 دقیقه خواب را عقب می اندازد و ممکن است باعث بروز تغییراتی در مراحل خواب شما شود.

خطرات و عوارض استفاده از کامپیوتر

1/5/2014 · کار مداوم با کامپیوتر باعث ایجاد پیرچشمی زودرس می شود. به همین خاطر توصیه می شود: فاصله زمانی بگذارید و بیشتر از 45 دقیقه پشت سر هم با آن کار نکنید. سبزی و میوه زیاد بخورید.

تحقیقاتی جالب درباره مضرات موبایل

خطر استفاده همزمان از تلفن همراه با مایکروویو یا رایانه تداخل استفاده از تلفن همراه و وسایل یاد شده اثرات سوء امواج تلفن همراه را تشدید می‌کند. همچنین بدترین شکل تداخل در استفاده همزمان از تلفن همراه و مایکروفر است.

محاسن و معایب استفاده از تلفن همراه – تابناک | TABNAK

8/8/2017 · تلفن همراه همچنین به یک وسیله جدانشدنی از دانش‌آموزان تبدیل شده است؛ آنها تقریباً در همه جا از این وسیله استفاده می‌کنند، بازی می‌کنند، جست‌وجو می‌کنند و گاهی هم اطلاعات مفید کسب می‌کنند؛ اما واقعیت این است که دانش‌‌آموزان اگر از این وسیله به درستی استفاده نکنند، بیش از هر قشر دیگری آسیب خواهند دید.

فضای مجازی، تهدید یا فرصت؟|تأثیرات منفی استفاده افراطی …

نوتینن و همکاران (2013): استفاده از رایانه و تماشای تلویزیون به‌طور معناداری سبب کاهش مدت خواب و بدخواب شدن …

مزایا ، معایب و خطرات بازی های کامپیوتری برای کودکان و …

علائمی مانند درد گردن، کمر درد، چشم درد، درد قفسه سینه، خستگی و.. وجود دارند که در زمنیه استفاده طولانی مدت از رایانه نیز مشابه می باشند که در دسته اثرات منفی بازی های رایانه ای قرار می گیرند.

مضرات استفاده از رایانه و موبایل برای چشم – آنا

این متخصص چشم پزشکی درباره « مضرات استفاده از رایانه و گوشی همراه برای چشم »، اظهار داشت: دستگاه‌های دیجیتالی مانند گوشی همراه و رایانه به دلیل اینکه اشعه‌ای از سطح آنها به چشم می‌تابد، باعث ایجاد خستگی چشم، اختلال خواب و اختلال بینایی می‌شود.

برچسب‌ها: