SMME

مسافران بالحاظ خطر کرونا به شهرهای خود برگردند

اعلام اسامی شهرهای جدید قرمز و نارنجی/مسافران ظرف 72 ساعت …

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از جماران، کلیه­ مسافرینی که از قبل به شهرهای قرمز و نارنجی جدید سفر نموده اند، ظرف مدت ۷۲ ساعت فرصت خواهند داشت، به مبدا خود برگشته در غیر اینصورت جریمه خواهند شد.

ورود به شهرهای ایران برای افراد غیر ساکن ممنوع می‌ شود …

همچنین بر اساس این طرح، قرار است بازگشت مسافران به شهرهای خود “تسریع شود”، آن‌ها در مسیر بازگشت اجازه ورود …

محدودیت های کرونا نوروز ۱۴۰۰ | آپدیت روزانه + شهرهای قرمز …

بنا بر اعلام ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا کلیه­‌ی مسافران محترمی که از قبل به شهر‌های قرمز و نارنجی جدید سفر کرده‌اند، ظرف مدت ۷۲ ساعت فرصت خواهند داشت تا به مبدا خود برگردند؛ در غیر این …

مسافران سریعا به خانه‌های خود بازگردند/ حداقل حضور در …

** مسافران سریعا به خانه‌های خود برگردند. ذوالفقاری تاکید کرد: کسانی که قصد مسافرت دارند از همین لحظه سفر خود را قطع کنند، در این طرح صرفا به افراد ساکن اجازه ورود داده می شود.

فوری| شهرهای جدید نارنجی و قرمز کرونایی اعلام شد/مسافران …

در این همه گیری کرونا و درخواست های عاجزانه مسئولین که نباید در عید نوروز و روزهای کرونایی سفر کنید افرادی هستند که بدون در نظر گرفتن ویروس کرونا با دلی خوش به سفر خود می پردازند و نتیجه آن اعلام شهرهای جدید نارنجی و …

آمادگی پلیس برای اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی | مسافران …

وی از مسافران نوروزی خواست ضمن توجه به هشدارهای اعلامی توسط ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر پرهیز از سفر، هرچه سریع‌تر به شهرهای خود بازگردند.

آمادگی پلیس در اعمال محدودیتهای جدید برای مهار ویروس کرونا …

وی از مسافران نوروزی خواست ضمن توجه به هشدارهای اعلامی توسط ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر پرهیز از سفر، هرچه سریع‌تر به شهرهای خود بازگردند.

برچسب‌ها:, , , , , ,