SMME

مزایای ریمپ بخش دوم

مزایای انجام ریمپ خودرو – ریمپ – تیونینگ برتر ایران …

مزایای انجام ریمپ خودرو ۱- رفع ایرادات فنی رفع ایرادات ناشی از تاخیر دریچه گاز و کپ آن ، ناک ، استارت سرد ، دمای بالای موتور ، برگشت گاز ، ایراد سنسور اکسیژن اول و دوم ، میل سوپاپ ، افت قدرت موتور در هنگام استفاده از کولر

مزایای ریمپ خودروی 206

مزیت های ریمپ خودرو 206 با ریمپ کردن خودرو 206، مصرف سوخت آن کاهش یافته و عملکرد این خودرو بهبود می یابد. این کار از طریق اصلاح جرقه زنی شمع ها، اصلاح پاشش سوخت سوزن های انژکتور و اصلاح هوا دهی دریچه گاز انجام می شود.

ریمپ: ریمپ ایسیو ECU خودرو (بالاترین کیفیت ممکن) – کاراک

در نهایت ریمپ کاهش دمای 206 و کاتاف 206 خدماتی هستند که بعضی مشتری ها به دنبال آن می آیند. ریمپ های اختصاصی که به منظور رفع خطاهای خودرو است مثل حذف سنسور دوم اکسیژن نیز انجام میشود.

ریمپ – گروه کیان

ریمپ می تواند خودرو را با شرایط آب و هوایی منطقه و کیفیت سوخت کشورهای مختلف سازگار کند، بنابراین بعد از ریمپ مصرف سوخت کاملا بهینه شده و کاهش خواهد داشت، شتاب خودرو بهتر می شود و ناک هم رفع می گردد.

دکتر ریمپ | ریمپ خودرو| ریمپ

ما در این مقاله از مزایای ریمپ خودرو رانا و تغیرات ایجاد شده و از بین بردن ایرادات موجود در این خودرو خواهیم گفت. همچنین ایسیو های مختلف به کار رفته در این خودرو را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

ریمپ ای سی یو | آموزشگاه تعمیرات ایسیو | آموزش گیربکس …

هنگامی که ماشین شما ریمپ می شود ، نرم افزار تنظیم شده به پورت سریال خود (یا OBD پورت) وصل می شود و سپس مپ خودرو را با نسخه جدید. (ریمپ ایسیو ) تغییر می دهد تا عملکرد موتور را افزایش دهد. توانایی فلش به طور مستقیم از طریق OBD باعث شده است که صنعت ریمپ ایسیو به طور چشمگیری جهش پیدا کند …

مزایا و معایب فیلتر هوا اسپرت ،پراید،تیبا،سمند،پژو

مزایا و معایب فیلتر هوا اسپرت ،پراید،تیبا،سمند،پژو. فیلتر هوای اسپرت مورد علاقه نسل جوان است ، ایجاد صدای اسپرت داخل موتور ، عدم نیاز به تعویض فیلتر هوا در هر بار مراجعه به آپاراتی از مزایای فیلتر هوای اسپرت است.

برچسب‌ها:, , , , , ,