SMME

مراقبت از موها در فصل سرما و زمستان

مراقبت از موها در فصل زمستان ، چگونه در سرما از موهای خود …

مراقبت از مو در فصل سرما. در فصل زمستان موها رطوبت خود را از دست می دهند و به همین دلیل دچار آسیب می گردند.به همین علت مراقبت از موها در فصل زمستان بسیار اهمیت دارد.شما می توانید با مواد موجود در منزل و بدون پرداخت هزینه اضافی از موهای خود مراقبت کنید.در فصل زمستان …

پنج نكته: آماده سازی موها برای فصل سرما و زمستان – مجله …

مراقبت از موها با استفاده از روغن‌های طبیعی فقط مخصوص فصل سرما نیست، اما در این فصل موهای شما بیشتر از همیشه به تغذیه شدن نیاز دارد.

۸ توصیه مهم و کاربردی برای مراقبت از مو در فصل سرما – دترلند

دومین نکته مهم برای محافظت از موی سر در فصل سرما، استفاده منظم از نرم کننده می باشد. برای این منظور لازم است تا هر روز از یک نرم کننده ملایم برای انتهای موهای خود استفاده کنید. البته به این نکته نیز توجه نمایید که برای موهای خشک، نوع نرم کننده باید قوی تر باشد.

مراقبت از موها در فصل سرما

فصول سرد هم که به طبع آن باعث می شود رطوبت هوا کم و سرما زیاد شود و در نتیجه خشکی هوا مو را دچار مشکل کند.برای جلوگیری از این مشکل در فصل زمستان می توان از مواد آرایشی و بهداشتی مناسب فصل استفاده کرد و از موی خود بیشتر مراقبت کنیم.

چگونه از موها نگهداری کنیم ، شستن موها با شامپو بچه ، نحوه …

چگونه باید در فصل سرما از موها مراقبت کنیم؟ در هر فصل باید به طور جداگانه و متفاوتی از موهای خود نگهداری کنید چون وضعیت ظاهری و سلامت موها می تواند در موقعیت و دوره های مختلف دچار تغییر شود.

مراقبت از موها در فصل سرما – میهنبُد

تغییر در دما و بارندگی ها می‌تواند تاثیر بدی به روی موهای شما داشته و سبب مشکلاتی مثل خشکی، شوره سر، الکتریسیته ساکن مو و بسیاری مشکلات دیگر شود …

چگونه باید در فصل سرما از موها مراقبت کنیم؟

10/31/2017 · احتمال خشکي بيشتر موها و آسيب‌ديدگي‌ هم به‌ علت سرما و آلودگي هوا بسيار بيشتر است. بنابراين مراقبت ازمو در فصل سرد و خشک متفاوت از آن چيزي است که در تابستان انجام مي‌دهيد.

برچسب‌ها:, , , , , ,