SMME

قوانین جدید برای اقامت در ترکیه

شرایط اقامت ترکیه در سال 2021 | روشهای + مراحل دریافت …

1/6/2020 · اقامت تحصیلی در ترکیه نیز موقت می باشد و به طول مدت زمان تحصیل بستگی دارد و پس از آن چنانچه به جستجوی کار در ترکیه بپردازید و شغل مورد نظر خود را بیابید، اقامت شما در ترکیه قابل تمدید خواهد بود.

شرایط و قوانین جدید اقامت دانشجویی ترکیه 2020 – موسسه …

قوانین جدید اقامت تحصیلی و‌ دانشجویی ترکیه 2020. برای چه مدت ممکن است دوره اقامت دانشجویی در ترکیه مورد استفاده قرار گیرد؟

قوانین جدید ترکیه در سال 2020 چیست ؟ – مجله GO2TR

2/15/2020 · قوانین تمدید اقامت توریستی در سال ۲۰۲۰ در بین خبرهای قانون جدید زندگی در ترکیه، اوایل سال 2020 اعلام شد که زمان اخذ اقامت ترکیه تغییر کرده و از ژانویه سال 2020 به یک سال تغییر یافته است.

مدت اقامت در ترکیه بدون ویزا 【براساس قوانین جدید】- ترکی شو

مدت اقامت در ترکیه بدون ویزا برای ایرانیان ۹۰ روز می باشد. شهروندان ایرانی می توانند بدون هیچ محدودیتی و بدون داشتن ویزا برای ۹۰ روز به ترکیه سفر کنند. اما باید به یاد داشته باشند که در این ۹۰ روز نمی توانند در ترکیه کار کنند و یا به تحصیل بپردازند.

مدارک لازم برای تمدید اقامت در ترکیه【قوانین جدید】- ترکی شو

7/28/2020 · برای تمدید اقامت در ترکیه می بایست هزینه های مربوط به تمدید کارت مجوز اقامت، تمدید مجوز، بیمه سلامت، مترجم و دفترخانه رسمی، تایید آپوستیل و …

راه های اخذ اقامت در ترکیه 】(2020) | ده روش برای گرفتن …

4/21/2020 · شما با اقامت توریستی تنها به مدت زمان ۹۰ روز می توانید در ترکیه حضور داشته باشید. بعد از پایان این ۹۰ روز شما موظف هستید خاک ترکیه را ترک کنید.

شرایط سفر به ترکیه در دوران کرونا | دی دی سفر DDSafar

ترکیه از معدود کشورهایی است که در این دوران، شرط گذراندن قرنطینه اجباری را برای مسافران خارجی لغو کرده است. با شیوع کرونای جهش‌یافته در کشورهایی مانند انگلیس، دانمارک و آفریقای جنوبی، تنها مسافرانی که از این سه کشور قصد سفر به ترکیه را دارند باید به‌مدت ۱۰ روز قرنطینه شوند.

برچسب‌ها:, , , , , ,