SMME

قاتلان حکومتی از بهمن 57 تا به حال

“قاتلان حکومتی از بهمن 57 تا به حال” – Yarsanmedia

Home / پانل آزاد / “قاتلان حکومتی از بهمن 57 تا به حال” “قاتلان حکومتی از بهمن 57 تا به حال” یارسان مدیا

پانل آزاد – Yarsanmedia

“قاتلان حکومتی از بهمن 57 تا به حال” فوریه 26, 2021

اعدام و ترور بهاییان؛ پرونده‌ ۳۵ ساله، از رادیو زمانه

حمله به بهاییان میاندوآب بعد از انقلاب در بهمن ویا اسفند ماه سال 1357 از جملهحوادثی است که تعدادی از افراد کرد وترک ه وقوع آن را در این دوره به یاد میآورند.

انقلاب ۱۳۵۷ – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد. «انقلاب اسلامی» به اینجا تغییرمسیر دارد. برای دیگر کاربردها، انقلاب اسلامی (ابهام‌زدایی) را مشاهده کنید. انقلاب ایران. معترضان در روزهای منتهی به ۲۲ بهمن ۱۳۵۷، پل کالج تهران. تاریخ. ۱۷ دی ۱۳۵۶ – ۲۲ بهمن …

مخوف‌ترین قاتل سریالی ایران – ایسنا

او در بازجویی‌ها به قتل ۳۰ زن در سال‌های ۵۹ تا ۶۲ اعتراف کرد. مجید در زندان توانسته بود در مدتی که برای خوردن شام دستبند نداشت، خودش را با طنابی که از حاشیه پتوهای سلول درست کرده بود، خفه کند.

از نخستین قاتل سریالی زن ایران چه می‌دانید؟ – ایسنا

تا سال ۱۳۸۷، ایرانی‌ها هنوز با یک زن قاتل سریالی آشنا نشده بودند. در بهمن‌سال ۸۷، با ‏پیدا شدن جسد زنی میانسال در قزوین، داستان قتل‌های زنجیره‌ای که بعدها مشخص شد، به دست یک زن ‏اتفاق می‌افتد، آغاز شد. «مهین قدیری»، چهارماه بعد به دست پلیس افتاد.

نامه سرگشاده به قاتلان پدرم | سال‌های تندباد

تا امروز گواهی رسمی فوت پدرم از هیچ مرجعی صادر نگردیده و محل دفن او نیز معلوم نیست تا حداقل بتوان به آنجا رفت. شاید باقیمانده جنازه اش در یک گور دسته جمعی در گورستان خاوران تهران است.

برچسب‌ها:, , , , , ,