SMME

فروش عسل طبیعی بکر و سبوس برنج برای چربی خون

بروشور محصولات دکتر بیز – بازاریابی شبکه ای MLMSTUDY

بروشور محصولات دکتر بیز برای معرفی قهوه گانودرما، عسل، سبوس برنج و دمنوش لاغری دکتر بیز طراحی و چاپ شده است تا بازاریابان شرکت بازاریابان ایرانیان زمین بتوانند راحت تر این محصولات منحصر به فرد را به مشتری معرفی کنند.

سبوس برنج قهوه ای دکتر بیز | فروشگاه اینترنتی باروشاپ …

سبوس برنج ویتامین‌هایی دارد که این ویتامین‌ها در برنج سفید موجود نیست. بنابراین برای جبران این کمبود، در هنگام پخت برنج سفید، در زمان جوش خوردن آن، به ازای هر نفر، یک شاسه سبوس برنج قهوه‌‌‌ای دکتر بیز را اضافه کنید.

سبوس برنج قهوه ای – گانواستور | فروش محصولات گانودرما در ایران

برای تاثیر هر چه بیشتر سبوس برنج بر کاهش چربی خون می توان هر وعده قبل از غذا یک فاشق غذاخوری را به همراه یک لیوان آب میوه طبیعی در صورت امکان آب مرکبات مخلوط و میل نمود که باعث کاهش جذب چربی های …

زمان مصرف سبوس برنج دکتر بیز برای از بین بردن جوش صورت …

سفارش سبوس برنج قهوه ای برای کاهش فشار خون. اگر بخواهیم در خصوص خواص سبوس برنج قهوه ‌ای صحبت کنیم به طور کلی می توان گفت این محصول بسیار پرفایده بوده و برای بسیاری از بیماری ها مفید است.

سبوس برنج ناژوان گیاه(فراوری شده و با اثر تضمینی).

خواص سبوس برنج ناژوان گیاه : لاغر شدن و رفع چربی پهلو و شکم.(2تا 4 کیلو در ماه) جلوگیری از ریزش مو(در 20 روز اول جلوی ریزش مو را میگیرد) و سفید شدن موها و رویش مجدد موها(از 6 تا یک سال باید استفاده شود.)

روغن سبوس برنج | ویژگی‌ها و خواص آن برای سلامتی بدن …

سخن پایانی. روغن سبوس برنج از بهترین گزینه‌ها برای آشپزی است که علاوه بر خواص مغذی آن، جذب کمی دارد و از بیماری‌های ناشی از چربی بالا جلوگیری می‌کند.

برچسب‌ها:, , , , ,