SMME

عکس های شاد؛ قلب های افسرده + توضیح

خانواده واقعا شاد، این شکلیه!

تحقیقات نشان داده خنده دسته جمعی باعث تقویت سیستم ایمنی و سلامت قلب و البته تغییر خلق و خو می شود. یک خانواده شاد لطیفه ها و داستان های طنز را با هم و با صدای بلند می خوانند و با هم می خندند.

خانواده واقعا شاد، این شکلیه!

خانواده های شاد سعی می کنند خاطرات شاد را مرور کنند و از روی خاطرات ناراحت کننده و آزاردهنده می پرند. خانواده های شاد اصراری به تکرار و سوگواری چندباره برای چیزهایی که از دست داده اند، ندارند.

تفاوت نشانه‌های بیماری قلبی زنان با مردان

این متخصص قلب و عروق خاطرنشان کرد: استرس روانی و افسردگی بر قلب زنان بیشتر از مردان تاثیر می‌گذارد. افسردگی موجب می‌شود تا حفظ شیوه‌ زندگی سالم دشوار شود و نتوان از درمان توصیه‌ شده، تبعیت کرد.

افسردگی چیست؟ 45 علائم مهم افسردگی و روش های درمان آنها …

یکی از علائم افسردگی از بین رفتن میل به انجام فعالیت هایی می باشد که قبلا باعث شادابی یا خوشحالی فرد می شد. مثلا فرد افسرده میل کمتری برای سفر رفتن یا شهر بازی رفتن دارد. معمولا این رفتار باعث می شود که فرد افسرده پس از گذشت مدتی تبدیل به یک انسان بی میل و انگیزه شود.

پست ها و عکس نوشته ها – راستمرد

گاهی اوقات رویاپردازی های بلندپروازانه می شوند. گاهی آرزوهای ما برای داشتن یک زندگی عالی … خواندن بیشتر

دانستنی های جالب درباره بدن انسان!

قلب فشاری که قلب انسان تولید می کند می تواند خون را تا بیش از 10 متر بپاشد. قلب انسان به طور میانگین حدود 35 ملیون بار در سال می تپد. بنابر این قلب یک انسان عادی روزانه صد هزار بار می تپد.

برچسب‌ها:, , , ,