SMME

عطر ادکلن زنانه والنتینو دونا آکوا

قیمت عطر زنانه ولنتینو دونا آکوا – ادکلن Valentino Donna …

معرفی ادکلن ولنتینو دونا آکوا عطر زنانه ولنتینو دونا آکوا توسط کمپانی Valentino در سال ۲۰۱۷ و در گروه بویایی شرقی با غلظت ادوتویلت ( Eau de Toilette ) تولید شده است.

والنتینو دونا (25میل) – آوانو پلاس

عطر ادکلن والنتینو دونا – Valentino Donna عطری است زنانه و اغواکننده. عطر ادکلن والنتینو دونا – Valentino Donna ،با الهام از نسخه مردانه اش یعنی ولنتینو اومو که در سال ٢٠١۴ به بازار عرضه شده بود توسط دو عطرساز بنام های سونیا کنستنت و آنتوان میسون دیو در پاییز سال ٢٠١۵ روانه بازار گردید.

Valentino برند ولنتینو – پرفیوم شاپینگ

ولنتینو دونا زنانه شرح رایحه ولنتینو دونا عطر گلی بسیار خوشبو و جذابی است که شروعی شیرین و پودری مانند از ترکیب گلهای رز و زنبق دارد که حس میوه مانند ضعیفی از مرکبات نیز با آنها همراه شده است.

چرا زودتر از این ها والنتینو دونا را پیدا نکردم؟ – ویرگول

7/18/2020 · ادکلن والنتینو دونا در سال ۲۰۱۵ بود که به بازار عطر و ادکلن عرضه شد و طرفداران خود را پیدا کرد. ادکلن ولنتینو دونا ادکلنی زنانه و اغواکننده و ملایم و شیرین که حسابی دلنشین و محبوب است.

بهترین عطرهای تلخ زنانه | عطر هرمس | عطر ولنتینو | عطر تلخ …

عطر دونا آکوآ از برند ولنتینو; عطر مرولیس الکسیر از برند هرمس; عط ر ساهارا نوآر، از برند تام فورد. ساهارا نوآر، یک عطر محبوب زنانه در میان همه‌ی عطرهای تام فورد است که سال 2013 به بازار آمده است. همانطور که از اسم عطر ساهارا نوآر تام فورد پیداست، رایحه و …

برچسب‌ها:, , , ,