SMME

صادرات گوجه فرنگی خشک آتاویتا

شاخه صادرات گوجه خشک آتاویتا فعال شد – آتاویتا

3/6/2021 · از این رو و با توجه به جذابیت‌هایی که بازار صادرات گوجه خشک در دنیا دارد، مجموعه آتاویتا تصمیم گرفت تا شاخه جدیدی در سبد محصولاتش ایجاد کند و وارد بازار صادرات گوجه خشک دنیا شود.

گوجه فرنگی – آتاویتا

اما در محصول گوجه‌فرنگی تولیدی مجموعه آتاویتا، ضایعات از تولید تا مصرف گوجه‌فرنگی بسیار ناچیز است. این مجموعه با بهینه کردن شرایط تولید، بسته‌بندی و توزیع، به پاسداشت هر چه بیشتر محیط زیست و کاهش پسماند توجه کرده است.

گوجه فرنگی گلخانه ای آتاویتا به روش کشت هیدروپونیک

1/4/2021 · گلخانه های شیشه ای آتاویتا با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا با کیفیت ترین گوجه فرنگی و فلفل دلمه ای را تولید می کند و در منطقه ارس برای بیش از 1000 نفر به طور مستقیم کارآفرینی ایجاد کرده است. تمام محصولات تولید شده در این گلخانه ها عاری از هرگونه سموم و آلاینده است.

صادرات گوجه خشک – رویشگر

براساس گزارش اتحادیه صادر کنندگان اژه در سال ۲۰۱۶ در مجموع ۲۹ هزار و ۷۳۴ تن گوجه فرنگی خشک شده به ۸۶ کشور مختلف جهان صادر شده است. بیشترین صادرات با ۵ هزار و ۴۱۴ تن به ایالات متحده آمریکا بوده است. همچنین ۹۵ درصد این صادرات …

صادرات گوجه فرنگی ؛ آشنایی با نوع بسته بندی آن برای صادرات …

مشخصات گوجه فرنگی صادرات گوجه فرنگی انواع : گرد کلاسیک – گیلاسی ( Cherry tomato ) – گوجه های آلبالویی ( زیتونی ) – گوجه فرنگی های Beefsteak فرآورده های مهم : رب – کچاپ – انواع سس – کنسروهای گوجه فرنگی – آبمیوه – خمیر و پوره – خشک […]

دستگاه خشک کن گوجه فرنگی – سازنده دستگاه های خشک کن

دستگاه خشک کن گوجه فرنگی امروزه متقاضیان و مشتریان بیشماری دارد زیرا که این محصول توانسته است در صادرات به تمام کشورها بازتاب موفقیت آمیز داشته باشد.همچنین از گوجه خشک شده میتوان پودر گوجه نیز تهیه نمایید .

برچسب‌ها:, , , , ,