SMME

شما را دوست می داریم از جان بیشتر

خودت را دوست بدار – دانلود رایگان سخنرانی محمود معظمی در …

12/28/2018 · خودت را دوست بدار و کمک کن تا دیگران نیز خودشان را بیشتر دوست بدارند. برای اینکه به این شعار برسیم من از شما یک سوال می کنم. یادتون باشه همیشه باید هیجان داشته باشید.

5 راز بی‌نظیر ارتباط با دیگران از زبان جان مکسول | دوستان خوب

اگر با هر کسی که ملاقات می کنید طوری برخورد کنید که گویی مهم ترین فرد جهان است، در واقع این حس را به او می دهید که برای شما «کسی» است و این یکی از مهمترین رازهای ارتباط با دیگران است. 2. برای کسی اهمیت ندارد که شما چقدر میدانید، مهم آن است که بداند چقدر به او اهمیت می دهید.

تست شخصیت شناسی که شما را بیشتر با خودتان آشنا می‌کند

شما از بیرون، انسانی سخت و سرد هستید، اما وقتی یک نفر شما را از درون بشناسد، نرم می‌شوید و خوش حالیتان را نشان می‌دهید. بیشتر لباس‌های سیاه می‌پوشید، اما به آن افتخار می‌کنید.

نگاهی به برنامه همرفیق – ما شما را دوست داریم آقای شهاب …

12/12/2020 · در واقع به خاطر همین دوست داشتن و محبوبیت بالا است که انتظار می‌رود شهاب حسینی نیز در اجرای نفس به نفس خود با مردم، بتواند از دیگران بهتر ظاهر شود. همرفیق سوژه جالبی دارد و پیاده سازی این ایده اگر با یک سری تغییرات و بهبودهایی همراه باشد، قطعا می‌تواند ارزش کار را …

چرا درس بخوانیم؟ | فواید درس خواندن

وقتی شما درس می خوانید سلول های مغزی تان به جنبش در می‌آیند و توانایی حل مسئله را بهبود می بخشند. این ورزش ذهن و فکر در نتیجه شما را برای روبه رو شدن با مسائل آینده تان نیز تقویت می کند.

تعبیر خواب دیدن شخصی که دوستش داریم

1/20/2020 · اگر در خواب به خاطر دوست داشتن فردی، متحمل رنج و زحمت شوید و برای حل مشکلی تلاش کنید، این خواب پیامی از جانب روح شماست که شما را به تلاش پیگیر و مداوم در تمام زمینه های زندگی دعوت می کند.

بابک جان، از شما انتظار نداشتم – رضا فانی يزدی – اخبار روز …

2/11/2021 · بابک جان، از شما انتظار نداشتم – رضا فانی یزدی. اخبار روز. جمعه, ۲۴ بهمن ۱۳۹۹. ساعت ۰:۴۶. سياسی. شما چطور می گویید من از تحولات ذهنی و دگرگونی فکری طبری در آن روزها هیچ اطلاعی ندارم وقتی می دانید و همه رفقای شما که در زندان بوده اند به صراحت گفته اند که همه آنها به زور شکنجه در …

برچسب‌ها:, , , , , ,