SMME

شعر “زندگی” از سهراب سپهری

متن کامل شعر زندگی سهراب | ستاره

متن کامل شعر زندگی سهراب. «شعر زندگی سهراب سپهری» عنوانی پرطمطراق برای شعری است که در دنیای مجازی به این شاعر نسبت داده شده است. شاعر آن اشاره می‌کند که «زندگی، وزن نگاهی است که در خاطره ها می‌ماند» و «زندگی شاید آن لبخندی ست که دریغش کردیم» و….

شعر «زندگی» از سهراب سپهری

شعر «زندگی» از سهراب سپهری. سیمرغ. زندگی شاید آن لبخندی ست، که دریغش کردیم/ زندگی زمزمه پاک حیات ست، میان دو سکوت/ زندگی، خاطره آمدن و رفتن ماست…..

اشعار سهراب سپهری در مورد زندگی

اشعار سهراب سپهری در مورد زندگی. مجموعه: شعر و ترانه. شعر زندگی سهراب سپهری. زندگی رسم خوشایندی است. زندگی بال و پری دارد با وسعت مرگ. پرشی دارد اندازه عشق. زندگی چیزی نیست که لب طاقچه عادت از یادمن و تو برود. زندگی جذبه دستی است که می چیند. زندگی …

گلچین کامل بهترین اشعار سهراب سپهری | ستاره

شعر پشت دریاها از سهراب سپهری. قایقی خواهم ساخت، خواهم انداخت به آب… پشت دریاها شهری است. که در آن پنجره‌ها رو به تجلی باز است. بام‌ها جای کبوترهایی است، که به فواره هوش بشری می‌نگرند

زندگی رفتن وراهی شدن است (سهراب سپهری)

سهراب سپهری (۱۵ مهر ۱۳۰۷ کاشان – ۱ اردیبهشت ۱۳۵۹ تهران) شاعر، نویسنده و نقاش اهل ایران بود. سهراب سپهری از مهم‌ترین شاعران معاصر ایران است و شعرهایش به زبان‌های بسیاری از جمله انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی و ایتالیایی ترجمه شده‌اند. من و تو دیر زمانی است که خوب می دانیم …

اشعار سهراب سپهری | شعر خانه دوست کجاست سهراب سپهری …

2/22/2018 · سهراب سپهری (۱۵ مهر ۱۳۰۷ کاشان – ۱ اردیبهشت ۱۳۵۹ تهران) شاعر، نویسنده و نقاش اهل ایران بود. او از مهم‌ترین شاعران معاصر ایران است و شعرهایش به زبان‌های بسیاری از جمله انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی و ایتالیایی ترجمه شده‌اند.

شب آرامی بود می روم در ایوان،سهراب سپهری

شعر «زندگی» از سهراب سپهری. شب آرامی بود. می روم در ایوان، تا بپرسم از خود. زندگی یعنی چه؟. مادرم سینی چایی در دست. گل لبخندی چید، هدیه اش داد به من. خواهرم تکه نانی آورد، آمد آنجا. لب پاشویه نشست. پدرم دفتر شعری آورد، تکيه بر پشتی داد.

اشعار کوتاه ، زیبا و عاشقانه سهراب سپهری و زندگینامه سهراب …

11/13/2017 · سهراب سپهری متولد پانزدهم مهرماه ۱۳۰۷ در شهر کاشان است. شهرت سهراب سپهری به خاطر اشعارش است و بیشتر به عنوان شاعر شناخته می شود. در صورتی که در زمینه نقاشی و نویسندگی نیز فعالیت می کرده است.

«صدای پای آب» شعری از «سهراب سپهری» – مجلۀ هنری تحلیلی …

10/15/2018 · خط خوبی هم داشت. باغ ما در طرف سایه‌ی دانایی بود. باغ ما جای گره خوردن احساس و گیاه،. باغ ما نقطه‌ی برخورد نگاه و قفس و آینه بود. باغ ما شاید، قوسی از دایره‌ی سبز سعادت بود. میوه‌ی کال خدا را آن روز، می‌جویدم در …

شعر سال نو سهراب سپهری ، شعر سهراب سپهری برای تبریک سال نو …

شعر سهراب سپهری در مورد سال نو. بهار آمد ، بهار من نیام. گل آمد گُلعذار من نیامد. برآوردند سر از شاخ ، گل ‏ها. گلی بر شاخسار من نیامد. چراغ لاله روشن شد به صحرا. چراغ شام تار من نیامد. جهان در انتظار آمد به پایان. به پایان انتظار من نیامد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,