SMME

شاخص گروه فرآورده های نفتی از کجا مثبت میشود ؟!!

شاخص نفتی پس از ریزش دوباره

شاخص نفتی پس از ریزش دوباره. مهدی طیبی / تحلیل‌گر بازار سرمایه شاخص فرآورده‌های نفتی پس از ریزش ۶۳درصدی با تشکیل واگرایی مثبت بین قیمت و اندیکاتورها (فلش‌های آبی‌رنگ) توانست بازگشت داشته و مقداری از ریزش را جبران کند. در ادامه با ضعف تقاضا و فشار فروش به ویژه از سمت حقوقی …

فرارو | جزئیات شاخص و معاملات بورس امروز چهارشنبه هشتم بهمن ۹۹

1/27/2021 · در گروه فرآورده‌های نفتی شبندر و شبتران کمی کاهش قیمت و شپنا و شبریز افزایش قیمت پیدا کرده‌اند. این گروه شرایط پرنوسانی را تجربه می‌کند و هر لحظه شاهد تغییر قیمت‌ها هستیم.

بررسی وضعیت شاخص کل و صنایع برتر بورسی در دوماه ابتدایی …

۱۱٫۸۹%+. مهم‌ترین نکته در بررسی تغییرات شاخص این گروه وضعیت مطلوب تغییرات در ۲ ماه ابتدایی هرسال در مقایسه با تغییرات شاخص کل در همین محدوده زمانی است. بازدهی مثبت بیش از ۵ درصد در دو سال اخیر در مقایسه با بازدهی منفی شاخص …

برچسب ها – فرآورده های نفتی

وضعیت گروه‌های پالایشی با توجه به لیدربودن این گروه در بازار سهام و آغاز پذیره نویسی صندوق‌های سرمایه گذاری پالایشی از امروز چگونه پیش بینی میشود. آیا باید در انتظار تغییرات جدید بود.

با جهش ۲۰ هزار واحدی شاخص کل و بازدهی ۱۸ درصدی در ۸ روز …

شاخص صنعت این گروه ها بیش از ۴ درصد رشد در معاملات امروز داشتند. همچنین گروه های محصولات شیمیایی، فلزات اساسی و فرآورده های نفتی بیشترین تاثیر مثبت را برشاخص کل بورس داشتند.

بورس تهران؛ به کجا چنین شتابان! – اقتصاد برتر

معاملات فرآورده‌های نفتی در سقف قیمت روزانه. در گروه فرآورده‌های نفتی رنج مثبت و معاملات سراسر سبز در تمامی نمادهای پالایشی و روانکاران به چشم می‌خورد.

برچسب‌ها:, , , , ,