SMME

سیاه و سفید کردن عکس هاss

آموزش ترفندهای ساده سیاه سفید کردن عکس های رنگی

یکی از رایج ترین روش ها برای تغییر عکس رنگی به سیاه و سفید، استفاده از گزینه Desaturate است که اکثر کاربران برنامه فتوشاپ از این روش استفاده می کنند. برای این کار باید نیاز به انجام کارهای سخت و پیچیده نیست چرا که می توانید با چند کلیک این کار را انجام دهید.

آموزش سیاه و سفید کردن عکس رنگی در فتوشاپ – چاپ آقا

8/6/2018 · به مسیر Image > Adjustments > Desaturate بروید. این روش یکی از معمول‌ترین و ساده ترین راه برای تبدیل عکس رنگی به سیاه و سفید می باشد. با انتخاب این روش کنترلی در فرآیند تبدیل نخواهید داشت و بلافاصله بعد از انتخاب این گزینه، عکس رنگی به عکس سیاه و سفید تبدیل می شود. کلید میانبر: Ctrl + Shift + U.

نرم افزار سیاه و سفید کردن عکس – Black and White Photo …

نرم افزار Black and White Photo Maker یکی از ساده ترین و کارامد ترین نرم افزار های سیاه و سفید کردن عکس به شمار میرود. با استفاده از این نرم افزار میتوانید به راحتی عکس های خود را با یک کلیک سیاه و سفید کنید و سپس اندازه دلخواه خود را تعیین کرده و فرمت ذخیره سازی عکس را انتخاب کنید تا عکس …

آموزش سیاه و سفید کردن عکس به صورت حرفه ای در فتوشاپ

آموزش سیاه و سفید کردن عکس در فتوشاپ که در این آموزش توسط یکی از چند راهی که برای سیاه و سفید کردن عکس در فتوشاپ استفاده میشه کار میشود که در این روش به صورت حرفه ای تر عکس را سیاه و سفید میکنیم و کنترل بیشتری روی رنگ ها داریم و کار کردن با این ابزار راحت تر است.

تنظیمات سیاه و سفید کردن عکس

از عکس زیر جهت آموزش سیاه و سفید کردن عکس در فتوشاپ استفاده می کنیم: عکس اصلی. در ابتدا جهت دسترسی به گزینه ی سیاه و سفید کردن یا همان Black & White پس از انتخاب عکس و دیدن آن در پنل لایه ها بر روی آیکن New Adjustment Layer کلیک کرده و گزینه ی Black & White را برمی گزینیم. انتخاب گزینه ی Black & White.

آشنایی با روش های مختلف سیاه و سفید کردن عکس در فتوشاپ – روکسو

در این آموزش سعی می کنیم سیاه و سفید کردن عکس ها را با چند روش مختلف در برنامه ادوبی فتوشاپ به شما بیاموزیم. این روش ها عبارتند از: روش ۱: تبدیل مُد رنگی پروژه به Grayscale. روش ۲: تغییر رنگ عکس به کمک ابزار Hue/Saturation Tool. روش ۳: سیاه و سفید کردن عکس به کمک ابزار Channel Mixer.

برچسب‌ها:, , , , ,