SMME

سیاه و سفید کردن عکس هاs

آموزش ترفندهای ساده سیاه سفید کردن عکس های رنگی

سیاه و سفید کردن عکس در فتوشاپ، یکی از ساده ترین و اصلی ترین راه ها می باشد چرا که برنامه فتوشاپ نه تنها در زمینه های تخصصی بلکه در زمینه های مختلف دیگر نیز مجهز شده است و شما می توانید با استفاده از این برنامه به سادگی …

آموزش سیاه و سفید کردن عکس رنگی در فتوشاپ – چاپ آقا

8/6/2018 · به مسیر Image > Adjustments > Desaturate بروید. این روش یکی از معمول‌ترین و ساده ترین راه برای تبدیل عکس رنگی به سیاه و سفید می باشد. با انتخاب این روش کنترلی در فرآیند تبدیل نخواهید داشت و بلافاصله بعد از انتخاب این گزینه، عکس رنگی به عکس سیاه و سفید تبدیل می شود. کلید میانبر: Ctrl + Shift + U.

نرم افزار سیاه و سفید کردن عکس – Black and White Photo …

دانلود نرم افزار سیاه و سفید کردن عکس. Black and White Photo Maker 1.0 . نرم افزار Black and White Photo Maker یکی از ساده ترین و کارامد ترین نرم افزار های سیاه و سفید کردن عکس به شمار میرود.. با استفاده از این نرم افزار میتوانید به راحتی عکس …

آموزش سیاه سفید کردن عکس

آموزش #سیاه_و_سفید کردن عکس ها در #فتوشاپ با چند روش مختلف مدرس: #مهدی_کاظمی

آشنایی با روش های مختلف سیاه و سفید کردن عکس در فتوشاپ – روکسو

در این آموزش سعی می کنیم سیاه و سفید کردن عکس ها را با چند روش مختلف در برنامه ادوبی فتوشاپ به شما بیاموزیم. این روش ها عبارتند از: روش ۱: تبدیل مُد رنگی پروژه به Grayscale. روش ۲: تغییر رنگ عکس به کمک ابزار Hue/Saturation Tool. روش ۳: سیاه و سفید کردن عکس به کمک ابزار Channel Mixer.

تنظیمات سیاه و سفید کردن عکس

از عکس زیر جهت آموزش سیاه و سفید کردن عکس در فتوشاپ استفاده می کنیم: عکس اصلی. در ابتدا جهت دسترسی به گزینه ی سیاه و سفید کردن یا همان Black & White پس از انتخاب عکس و دیدن آن در پنل لایه ها بر روی آیکن New Adjustment Layer کلیک کرده و گزینه ی Black & White را برمی گزینیم. انتخاب گزینه ی Black & White.

برچسب‌ها:, , , , ,