SMME

سگ انگلیش پوینتر

پوینتر – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

پوینتر (به انگلیسی: Pointer) گونه‌ای از سگ است که از لحاظ ظاهری دارای گوش های اویزان بلند است و در دسته متوسط سگ ها قرار میگیرد(از نظر اندازه) این سگ ها ریشه ی اینگیلیسی دارند و گونه اصیل ان انگلیسی است. این نوع از سگ سگ شکاری به حساب می‌آید و در گذشته به دلیل پره های ای که لای پنجه های دستان و پاهایشان دارند برای شکار قاز و دیگر موجودات آب‌زی مناسب هستند. این سگ ها معمولاً مو های بسیار کم و درخشنده ای داند که همین باعث میشود ریزش مو کمی داشته باشند. از نظر خلق و خو این نژاد از سگ بسیار آرام و بی سرصدا است ولی به ورزش روزانه نیاز دارد و در کل میتوان گفت سگ های پوینتر سگ آپارتمانی نیستند.

سگ انگلیش پوینتر English Pointer

پوینتِر اولین نژادی است که به منظور شکار از آن استفاده شد. پوینتِزهای امروزی برای شکار با تفنگ کاملا تخصص یافته هستند. اندامهای حرکتی چابک ، قابل انعطاف و عضلانی با تمام هماهنگی های لازم و انرژی فراوان باعث سرعت …

سگ شکاری ، تلاش برای شکار سار

2/16/2020 · سگ شکاری ، تلاش برای شکار سار. هادوک سگ شکاری از نژاد پوینتر انگلیسی، در یک روز برفی تلاش می کند تا ساری که بر روی شاخه درخت گردو نشسته را به چنگ بیاورند…

همه‌ی نژادهای سگ شکاری را بشناسیم – مهارت آموزی به هدف تولید

انگلیش کوکِر اِسپانیِل سگی است باهوش با اندازه ای متوسط و گوش های بلند و آویزان (بلندی گوش ها حداقل تا بینی می باشد). سگ قدرتمند، به همراه پشت صاف و پاهای متوسط و چشم های تیره رنگ و پر نفوذ.

نژاد پوینتر

مشخصات استاندارد پوینتر ظاهرعمومی : پوینتر اساسا ً یک سگ ورزشی است . دارای نیروی فراوان ، خوش اندام و چالاک می باشد . سر را با تکبر و مغرورانه نگه می دارد . با هوش و باذکاوت به نظرمی رسد .

برچسب‌ها:, , , ,