SMME

سفیر اسبق ایران در چین: تفاهم ایران و چین منوط به احیای برجام نیست ۱۴۰۰/۰۱/۱۵

تفاهم ایران و چین منوط به احیای برجام نیست

18 ساعت قبل · مهدی صفری سفیر اسبق ایران در چین در برنامه جهان‌آرا گفت: اگر شرط قبول کنوانسیون پالرمو و cft توسط ایران برای اجرایی شدن قرارداد با چین وجود داشت، چین اصلاً این قرارداد را امضا نمی‌کرد.

روابط با چین‌ تحریم‌ها را ناکارآمد کرد/سند ۲۵ساله یک …

3/30/2021 · سفیر اسبق ایران در چین با بیان اینکه تفاهم‌نامه راهبردی ایران و چین از نظر حقوقی و اجرایی با قرارداد فاصله بسیار زیادی دارد، گفت: حفظ روابط با چین توانسته تحریم‌های آمریکا را ناکارآمد کند.

روزنامه کيهان: تفاهم ایران و چین منوط به احیای برجام نیست

تفاهم ایران و چین منوط به احیای برجام نیست مهدی صفری در برنامه جهان‌آرا گفت: اگر شرط قبول کنوانسیون پالرمو و cft توسط ایران برای اجرایی شدن قرارداد با چین وجود داشت، چین اصلاً این قرارداد را امضا نمی‌کرد.

دستاوردهای تفاهم‌نامه ایران و چین چیست؟/ تلاش طولانی مدت …

هوا لمینگ، سفیر سابق چین در ایران نیز که به صورت اسکایپ در نشست بررسی برنامه همکاری‌‍های ۲۵ ساله ایران و چین شرکت کرده بود گفت: من دو بار و جمعا ۱۰ سال در ایران کار کردم.

| خبرگزاری فارس

سفیر اسبق ایران در چین با بیان اینکه تفاهم‌نامه راهبردی ایران و چین از نظر حقوقی و اجرایی با قرارداد فاصله بسیار زیادی دارد، گفت: حفظ روابط با چین توانسته تحریم‌های آمریکا را ناکارآمد کند.

چین – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr News Agency

سفیر سابق ایران در چین با بیان اینکه سند راهبردی ایران و چین هیچ ارتباطی به برجام ندارد، گفت: اگر این سند ۶ سال پیش امضا می‌شد، بسیاری از مشکلات اقتصادی می‌توانست مرتفع شود. ۱۴۰۰-۰۱-۰۹ ۱۰:۰۹

برنامه جامع اقدام مشترک – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

برنامه جامع اقدام مشترک (به انگلیسی: Joint Comprehensive Plan of Action), به اختصار برجام که توافق جامع و نهایی هسته‌ای وین و در غرب توافق هسته‌ای ایران یا توافق ایران نیز نامیده می‌شود، در راستای توافق جامع بر سر برنامه هسته‌ای …

سند راهبردی با چین هیچ قرارداد، رقم و حق انحصاری ندارد …

7 ساعت قبل · به گزارش ایسنا، سعید خطیب زاده در اولین نشست خبری خود در سال۱۴۰۰ که به علت شیوع کرونا، در فضای باز و در میدان مشق وزارت خارجه با حضور خبرنگاران داخلی و خارجی برگزار شده بود با اشاره به نشست روز جمعه کمیسیون مشترک برجام …

برچسب‌ها:, , , , , , ,