SMME

سالی که گذشت – کرونا – موفقیت خانوادگی – آرامش شغلی

سه کلید طلایی سلامت روان در دوران کرونا – ایسنا

امسال روز جهانی سلامت روان، در تاریخ ۱۰ اکتبر، در حالی برگزار می‌شود که در نتیجه بیماری همه گیر کووید۱۹، زندگی روزمره ما به میزان قابل توجهی تغییر کرده و طی ماه‌های گذشته چالش های بسیاری را برای گروه های مختلف به همراه …

۳ رازی که دست آقایان را رو می‌کند

فرصتی که کرونا به اسکوچیچ داد … (روش‌هایی به غیر از موفقیت‌های شغلی و حرفه‌ای) گفتگو کنید. … برای یک زن صمیمیت و نزدیکی با همسرش، آرامش و راحتی است.

نگاهی به بازیگران مرد تئاتر در سالی که گذشت

نگاهی به بازیگران مرد تئاتر در سالی که گذشت … گروسی بی‌طرفی خود را حفظ کند/ انگلیس در برهه‌هایی تلاش کرده آرامش به روابط تهران-لندن بازنگردد … ستاد ملی کرونا: ۴۰ شهرستان تا ۱۵ فروردین قرمز و …

زوج‌های موفق این خصوصیات را دارند

منافع شخصی و خانوادگی می‌توانند از منافع شغلی پیشی بگیرند. اگر شغلی دارید که با تمام خوبی‌هایش، خللی به زندگی شخصی و مشترک‌تان وارد می‌کند، تا جایی که می‌توانید آن کار را رها کنید.

آشنایی با منابع عالی برای تریدرهای بیت کوین و ارز دیجیتال …

همچنان که Yoggi Bera می‌گوید، ۹۰ درصد از بازی ترید به صورت نیمه ذهنی انجام می‌گیرد. من متوجه شده‌ام که فلسفه رواقیون یکی از بهترین روش‌ها برای کنترل احساسات در اوقات خوب و بد است.

صفحه نخست – افق کویر

سال ۱۳۹۹ را با همه ناملایمات و خوشی های آن، به پایان می بریم؛ در حالی که سایه ناخوشی های آن بیشتر احساس شد؛ گرچه از تب و تاب ویروس منحوس کرونا کم شده؛ اما هنوز خیالمان از بابت طغیانگری آن آسوده نشده است!

برچسب‌ها:, , , , ,