SMME

زیباترین خیابان های جهان (1)

زیباترین خیابان های جهان (1)

کوتور – مونته‌نگرو. شهر کوتور در کشور مونته‌نگرو واقع شده‌است. شهر کوتور در کشور مونته‌نگرو واقع شده‌است و از خیابان های باریک و سنگی بسیار زیبایی برخوردار است. هال‌اشتات – اتریش. هال‌اشتات، شهری کوچک در کشور اتریش است. هال‌اشتات، شهری کوچک در …

زیباترین خیابان های جهان + عکس

خیابان گالوپی در بورانو، ایتالیا. خیابان های زیبای جهان. این خیابان به صورت کانالی رنگارنگ در منطقه ی «بورانو» (Burano) از توابع شهر ونیز، در کشور ایتالیا قرار دارد. کانال «گالوپی» (Galuppi) گذرگاهی است به محله های کوچک این منطقه که فضای زیبایی را خلق کرده است.

با زیباترین خیابان های جهان آشنا شوید ؛ از ونیز تا چفچاون …

خیابان گالوپی هم که یکی از زیباترین خیابان ‌ها و کوچه ‌های جهان است در منطقه بورانو از توابع شهر ونیز قرار دارد. در این خیابان کانال آبی وجود دارد که مردم برای عبور و مرور در شهر از آن استفاده می‌کنند و در اطراف این کانال خانه‌هایی با دیوارهای رنگی بسیار زیبا دیده می‌شود …

11 مورد از زیباترین خیابان های جهان |مجله گردشگری گلفام سفر

خیابان کائو سان، بانکوک، تایلند یکی از زیبا ترین خیابان های جهان خیابان کائو سان ( Khao San Road ) نمای زیبا و مراکز دیدنی معروفی ندارد، اما خیابان کائو سان همچنین مرکز تجمع کوله گردهای بانکوک می باشد.

تصاویر | زیباترین خیابان‌ها و کوچه‌های دنیا | الگوهای موفق …

2 روز قبل · فرانسه :خیابان شانزه لیزه در پاریس. خیابان شانزه لیزه زیباترین خیابان پاریس و یکی از معروف‌ترین نقاط دنیا است که هزار و ۹۱۰ متر طول و ۷۰ متر عرض دارد و به دو نیمه شرقی و غربی تقسیم می‌شود.

زیباترین خیابان‌های جهان – معروف ترین خیابان های جهان …

12/26/2018 · خیابان «شفشاون» در کشور مراکش، یکی از زیباترین خیابان‌های جهان است. آبی‌ترین خیابان‌های جهان، لقبی است که به این منطقه داده‌اند. خیابان شفشاون در سال ۱۴۷۱ ساخته شد.

برچسب‌ها:, , , , ,