SMME

زنگ تفریح تمام شد، اکنون وقت رفتن سر کلاس است

دلتنگی برای زنگ تفریح – ایسنا

من دلم برای زنگ تفریح‌ها تنگ شده اما فقط همین زنگ تفریح‌ها. همین‌ طور در خانه بهتر است چون صبح‌ها بیشتر می‌خوابم و توی راه معطل نمی‌شویم و ترافیک نیست.

روزنامه ایران: دلم برای زنگ تفریح تنگ شده

تمام این مدت برای بچه‌ها و والدین شان با این فکر گذشت که همه چیز موقت است و بزودی سر کلاس‌هایشان برمی‌گردند اما کرونا ماندگار شد و مدرسه‌ها همچنان تعطیل ماندند.

عذرا وکیلی از «شبکه کودک» رادیو گفت/«سلام کوچولو» مثل زنگ …

عذرا وکیلی از «شبکه کودک» رادیو گفت/«سلام کوچولو» مثل زنگ تفریح است. … بود، به او سپرده شد. اکنون 31 سال است «سلام کوچولو» را در رادیو زنده نگه داشته است. … آنها بروند دیگر تمام است و حیف است …

انشا در مورد زنگ ریاضی – گام به گام

انشا در مورد زنگ ریاضی / انشا در مورد زنگ ریاضی / ***** انشا در مورد زنگ ریاضی. آموزش ریاضی یک هنر است که معلم می تواند با آراستن آن به فنون مختلف ساعاتی لذت بخش را برای خود و دانش آموزان به ارمغان آورد.

انشا در مورد مدرسه + 6 انشا زیبا با موضوع مدرسه رفتن به …

در این مطلب 6 انشا زیبا در مورد مدرسه را قرار داده ایم. در ادامه انشاء در مورد مدرسه و مدرسه رفتن به صورت ادبی، طولانی و کوتاه قرار داده ایم و امیدواریم از خواندن این انشاها لذت ببرید.

پژوهش روایی

زنگ املا هم تمام شد اینبار در زنگ تفریح این فرصت را یافتیم که در حیاط دوباره بین بچه ها حضور داشته باشیم . دانشجو معلمان هم بودند . همه از کلاس های خود تعریف میکردند که چه اتفاقاتی افتاده است.

برچسب‌ها:, , , , ,