SMME

زمین بازی شیطان در آمریکا

فقط شیطان می تواند در این زمین گلف بازی کند!

مطالب مرتبط: پارک ملی آتشفشانی لاسن در آمریکا + تصاویر در این پارک آمریکا خورشید چند سال یکبار به زیر آب می رود! زمین گلف شیطان در واقع یک پهنه ی نمکی گسترده در دره ی مرگ و در بیابان مجاوه در پارک ملی در دره مرگ و در شرق کالیفرنیا است.

در زمین شیطان – ایسنا

در بخشی از متن چنین می‌خوانیم: «بعضی در دلِ خود احساس ضعف می‌کنند، یا چشم غرّه‌های آمریکا آنها را می‌ترساند، یا وعده‌های آمریکا و امثال آمریکا دل ضعیف و ناتوانشان را به خود جذب می‌کند؛ لذا به‌سمت آمریکا می‌کشند.

زمین های بازی کودکان در عصر فضا

زمین های بازی کودکان در عصر فضا موشک نمادی از پیشرفت تکنولوژی است که هم مورد احترام و هم ترسناک است. در طول دهه شصت قرن اخیر، ایالات متحده و شوروی دچار تب عصر فضا شدند و موشک به عنوان نماد اساسی این رقابت فضایی پدید آمد.

حقایق وحشتناک از آزمایشگاه‌های شیطان در زمین + تصاویر

حقایق وحشتناک از آزمایشگاه‌های شیطان در زمین + تصاویر پزشکان دیوانه و دانشمندان مجنونی که وحشیانه ترین آزمایش های تاریخ را روی انسان ها انجام داده اند.

اروپا در زمین ایران بازی می‌کند یا آمریکا؟ – ایسنا

اما در حالی که قرار بود سازوکار ویژه اروپا تا ۱۰ آبان طراحی شود و به اجرا برسد، هنوز ابهاماتی در چگونگی فعالیت این سازوکار وجود دارد و اینکه هنوز حتی مشخص نیست که اروپا پای قول خود خواهد ماند یا بازهم مانند گذشته در زمین آمریکا بازی می‌کند.

آزمایشگاه‌های شیطان در زمین

آزمایشگاه‌های شیطان در زمین مجله همشهری سرنخ: پزشکان دیوانه و دانشمندان مجنونی که وحشیانه ترین آزمایش های تاریخ را روی انسان ها انجام داده اند.

برچسب‌ها:, , , , ,