SMME

ریتینر ثابت ارتودنسی چیست؟

ریتینر چیست – متخصص ارتودنسی دکتر جمیلیان

8/23/2019 · 4- کاربرد ریتینر چیست؟ ریتینر یک وسیله سفارشی ساخته شده، قابل جابجایی یا ثابت است که به دندان ها کمک می کند تا بعد از برداشتن ارتودنسی، موقعیت جدید خود را حفظ کنند.

ریتینر ارتودنسی چیست؟ – کلینیک تخصصی دندانپزشکی سبز …

ریتینر ارتودنسی چیست؟. ریتینر در ارتودنسی نوعی دستگاه تثبیت کننده دندان ها بعد از ارتودنسی است. ریتینر به مرتب شدن و ثابت ماندن دندان ها بعد از برداشتن بریس ها کمک بسیاری میکند و حتما باید فرد بعد از پایان ارتودنسی از ریتنیر دندان استفاده کند.

ریتینر | ریتینر ارتودنسی | ریتینر چیست | آشنایی با ریتینر …

10/7/2019 · ریتینرارتودنسی چیست؟. ریتینر در واقع قطعه ای پلاستیکی است که پس از پایان دوره ارتودنسی پزشک معالج آن را برای فرد تجویز می نماید. این قطعه پلاستیکی در واقع نوعی نگهدارنده دندان ها است. زیرا پس از اتمام دوره ارتودنسی …

ریتینر ارتودنسی یا نگهدارنده ارتودنسی چیست؟ – دکتر سعید قریشی

6/22/2018 · ریتینر ثابت ارتودنسی. ریتینر ثابت ارتودنسی توسط یک سیم فلزی به پشت دندان‌ها می چسبد، این عمل باعث می شود مخفی بماند و در واقع نگهدارنده مخفی نام دارد.

تفاوت استفاده از ریتینر ثابت یا متحرک پس از ارتودنسی چیست …

ریتینر ثابت ارتودنسی چیست؟ ریتینرهای ثابت از یک سیم فلزی ساخته شده اند که پشت دندان های شما می چسبند. این سیم معمولا صاف و محکم بوده و دارای یک بافت بهم تابیده می باشد.

نگهدارنده های ارتودنسی | نگهدارنده متحرک بعد از ارتودنسی …

نگهدارنده های ارتودنسی (ریتینر) چیست؟. پس از برداشتن بریس ها در پایان درمان ارتودنسی برای حفظ نتیجه درمان می بایست از نگهدارنده های ارتودنسی استفاده شود، به طوری که نگهدارنده به صورت ثابت یا متحرک روی دندان ها قرار داده می شود.

ریتینر یا نگهدارنده ارتودنسی – دکتر فرزین اصلانی فوق تخصص …

ریتینر یا نگهدارنده ارتودنسی ابزاری است که به صورت سفارشی برای هر بیمار ساخته می شود و مانع بازگشت دندان ها به جای خود پیش از درمان ارتودنسی می شود. اکثر نگهدارنده ها متحرک هستند، اما در برخی موارد، ممکن است ارتودنتیست استفاده از ریتینر ثابت(فیکس ریتینر…

ریتینر چیست؟ چرا و چه مدت باید از ریتینر استفاده کرد …

بیمار باید نحوه ی تمیز کردن ریتینر خود را از ارتودنتیست بپرسد (زیرا برخی ریتینر ها نباید با خمیر دندان تمیز شوند) و آن را هر روز تمیز کنند. همچنین می توانید ریتینر را داخل مایع دهان شویه یا تمیز کننده های مخصوص دندان مصنوعی قرار دهید تا جرم های آن از بین برود و تازه شود.

برچسب‌ها:, , , , , , ,