SMME

روش های فیزیوتراپی

فیزیوتراپی در منزل | بهترین روش های فیزیوتراپی در منزل …

بهترین روش های فیزیوتراپی در منزل. 1 . منوال تراپی یا درمان دستی. یکی از رایج ترین روش های درمان در فیزیوتراپی منوال تراپی یا درمان دستی است.

آشنایی با مهمترین تکنیک های درمانی فیزیوتراپی

از جدیدترین و پیشرفته ترین روش‌ها و تکنیک‌های فیزیوتراپی می‌توان به اولتراسوندتراپی اشاره داشت. اولتراسوندتراپی یک روش درمانی است که در آن از امواج صوتی با فرکانس بالا استفاده می‌شود و این کار به بهبود آسیب دیدگی‌ها و همچنین درمان بیماری‌ها کمک شایانی خواهد کرد.

انواع روش های فیزیوتراپی برای درمان کمردرد و زانو درد …

در فیزیوتراپی از روش‌ها و رویکردهای مختلفی به منظور بهبود سلامت جسمانی در افراد مبتلا به اختلالات حرکتی، آسیب‌دیدگی یا بیماری استفاده می‌شود.

فیزیوتراپی زانو | درد زانو | روش های درمانی

فیزیوتراپی یا توانبخشی، درد عضلات مفاصل شما را آرام میکند. برای فیزیوتراپی زانو حداقل 10 جلسه درمانی با یک فیزیوتراپیست کار میکنید. فیزیوتراپیست با استفاده از روش‌های درمانی متفاوت سعی در کاهش درد، تقویت عضلات، بهبود درد و کیفیت زندگی شما دارد.

الکتروتراپی و کاربرد آن در فیزیوتراپی | از سیر تا پیاز این …

الکتروتراپی و کاربرد آن در فیزیوتراپی الکتروتراپی یکی از روش های درمانی در فیزیوتراپی است که برای کاهش بسیاری از دردهای مزمن استفاده می شود.

مرجع کامل سکته مغزی ، علائم و روش‌های درمان ? • فیزیوتراپی …

عوامل خطرساز در بروز سکته‌های مغزی عبارتند از: فشار خون بالا، کلسترول بالا، تنگی عروق، دیابت، بیماری‌های قلبی، کشیدن سیگار، مصرف بیش از اندازه نوشیدنی‌های‌ الکلی، بی‌تحرکی، چاقی و مصرف قرص‌های ضدبارداری.

کلینیک فیزیوتراپی تخصصی شایسته غرب تهران با دستگاه های …

زمانی این عضو بدن دچار آسیب های جدی می شود نیاز به روش های درمانی مختلفی همچون فیزیوتراپی دارد. آسیب هایی که به پا وارد می شود می تواند به ناحیه ی زانو و حتی مچ پا ضربه وارد کند و این نواحی را …

برچسب‌ها:, , , , , ,