SMME

روش های ترمیم و زیبایی دندان ها

دندانپزشکی ترمیم و زیبایی چیست؟ ترمیم و زیبایی دندان چه …

بریجها به عنوان روشی مقرون به صرفه تر و اجمالی تر از ایمپلنت و ارتودنسی، می توانند ظاهر دندان ها را بدون جاگذاری (ایمپلنت) یا صاف کردن (ارتودنسی) بهبود بخشند. روکش نیز مانند بریج به اصلاح دندان های شکسته یا ترک خورده کمک می کند و آنها را به شکل طبیعی شان باز می گرداند.

زیبایی دندان؛ معرفی انواع روش‌های بازسازی و زیبایی دندان‌ ها

از جمله روش‌ها برای زیباسازی دندان‌ها می‌توان به استفاده از لمینت، مینا کاری، ارتودنسی، بریج کردن، ونیر و …

هزینه ترمیم دندان، ترميم با کامپوزیت، ترمیم با آمالگام …

ترمیم مستقیم روشی است که همه مراحل کار در مطب و مستقیما توسط دندانپزشک انجام میشود. ٢ روش عمده و معمول ترمیم مستقیم عبارتست از: ترمیم با آمالگام (نوعی آلیاژ فلزی مخصوص دندان) و ترمیم با کامپوزیت ( نوعی از مواد همرنگ دندان)

متخصص ترمیمی و زیبایی دندان چه خدماتی ارائه می دهد؟ آشنایی …

کاشت ایمپلنت دندان (Dental implant) ایمپلنت دندان یکی از بهترین روش‌ها برای جایگزینی دندان از دست رفته است. زمانی که بخواهیم جای دندان را با کمک ایمپلنت پر کنیم نیاز به یک متخصص جراح لثه و یک متخصص زیبایی و ترمیمی دندان داریم.

13 روش زیبا کردن دندان‌ها

10/20/2012 · 1- باندینگ (پیوند) دندان. در این روش از یک صمغ همرنگ دندان استفاده می‌شود و با نور خاصی، این صمغ سفت می‌شود و در نهایت به دندان می‌چسبد. این روش می‌تواند دندان‌های شکسته و تغییر شکل دندان را ترمیم کند. در این روش، دندان‌ها با آمالگام (ماده پرکننده دندان) نقره‌ای نیز می …

برچسب‌ها:, , , ,