SMME

رسانه ها و محیط چگونه ذهن مردم را به اسارت خود در می‌آورند؟!

جایگاه رسانه‌ها در فرهنگ

رسانه ها امروز نقشی بی بدیل در مدیریت فرهنگی جوامع برعهده دارند. این فرهنگ یک جامعه است که نوع سیاست و اقتصاد آن حتی قدرت نظامی آن را تعیین می کند.شناخت جایگاه و روشهای تاثیر رسانه در چنین شرایطی ضروری است.

ارتباطات و رسانه ها (1)

6/26/2014 · مطبوعات قادرند كه به آسانى مطالب و محتويات خود را در افكارنشر دهند. رسانه ها در عين حال كه عامل ايجاد و حركت افكار عمومى هستند، در بعضى از موارد باعث ركود و سكون آن نيز می شوند.

تاثیر رسانه‌ها بر فرهنگ

رسانه‌ها آنچنان در روح و ذهن مخاطبان خود رخنه می‌کنند که بسیاری از مردم هرچه را که از رسانه می‌شنوند یا می‌بینند واقعی پنداشته و در واقع مرز بین واقعیت و دروغ از میان می‌رود.

رسانه های آموزشی و نقش فوق العاده ی آنها در یادگیری

رسانه یا Media در لغت به معنی رساندن است و به آن دسته از وسایلی گفته می‌شود که انتقال‌ دهنده فرهنگ‌ ها و افکار عده‌ای باشد.رسانه در نوع آموزشی آن ﺑﻪ ﻛﻠﯿــﻪ اﻣﻜﺎﻧﺎﺗﯽ گفته ﻣﯽ‌ﺷــﻮد ﻛﻪ ﻣﯽ‌ﺗﻮاﻧﻨﺪ ﺷﺮاﯾﻄﯽ را …

مولفه های سواد رسانه ای چیست؟ – نمایش محتوای سواد رسانه ای …

در کاری که برای رساله‌ی دکترای خودم انجام دادم به آن اشاره کرده‌ام. خیلی جاها به خاطر پست و جایگاه، فرد باید استقلال و هویت خود را زیر سؤال ببرد و ضرر آن هم به مردم و هم به رسانه می‌رسد.

چطور برای پیشرفت بیشتر، ذهن خود را تغییر دهیم؟ | چطور

5/29/2017 · اطلاعاتی که در سنین کودکی از محیط دریافت می‌کنیم، محتوای ذهن ما را تشکیل می‌دهند به‌طوری‌که وقتی دوران کودکی را پشت سر می‌گذاریم و به بلوغ و جوانی می‌رسیم، ذهن ما شکل و محتوای خاصی را به خود گرفته است.

چگونه یک ذهن آرام داشته باشیم؟ | چطور

قانون جذب «قانون جذب» می‌گوید که شما هر چیزی را که به طور پیوسته به آن فکر کنید به دست می‌آورید. اگر ذهن شما همیشه پُر از آشوب است و افکار نامنظمی تولید می‌کند، پس در زندگی‌تان هم همین‌ها را به‌دست خواهید آورد.

خیام‌خوانی بر ویرانه‌های مرو؛ روایتی از کشتار گسترده مغول …

رسانه ها . چند رسانه ای … پژوهش می‌کند، در کتاب جدید خود به کند و کاوی در تاریخ این قالب شعری در ادبیات فارسی …

برچسب‌ها:, , , , , , ,