SMME

رسانه انگلیسی: آل‌سعود هم فهمید که حریف انصارالله یمن نمی‌شود ۱۴۰۰/۰۱/۱۵

جدیدترین خبرها از تحولات میدانی یمن/ رزمندگان با سد مهم و …

رزمندگان یمنی در چندین محور با نیروهای ائتلاف سعودی در حومه شهر مارب درگیر هستند و از سویی دیگر در تلاش هستند با بازپس گیری و آزادی سد مارب، حلقه فشار را بر سعودی ها تکمیل کنند.

الف – شاه سعودی می‌گوید حمله به یمن ادامه می‌یابد

سومین روز تجاوز عربستان به یمن در حالی آغاز شد که ارتش یمن توانست در آسمان صنعاء، یک جنگنده سعودی را ساقط کرده و خلبان آن را دستگیر کند، همچنان خبر سقوط فرودگاه عدن به دست طرفداران «منصور هادی» نیز تکذیب شده.

پرواز چندین فروند هواپیمای جنگنده ناشناس بر فراز کشتی کمک …

جمعیت هلال احمر ایران در تلاش است این کمک های بشردوستانه را از طریق هوا و دریا به یمن ارسال کند اما به سبب محاصره کامل این کشور جنگ زده توسط عربستان سعودی تاکنون نتوانسته است این کمک ها را به مردم یمن تحویل دهد.

الف – احساسات جریحه‌دار میلیون‌ها ایرانی از آل‌سعود

اولا که واقعه فرودگاه برای ایرانیان ذلت نیست ،بلکه برای کنندگانش ذلت است. دوما مساله عرب و فارس نیست ،پشت این ائتلاف ،آمریکا و غرب هم است .ترکیه هم است .در جبهه مخالفان حمله ،مردم عرب هم هستند.اگر عقده ضد عرب داري فعلا آ ن …

شاهزاده سعودی در فرودگاه لندن خودکشی کرد + عکس و فیلم …

بندر بن خالد بن عبدالعزیز آل سعود از یک بالکن در فرودگاه لندن خود را به پایین پرتاب کرد ، ویدئوی منتشر شده از لحظه خودکشی شاهزاده سعودی به سرعت در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

درخواست زیاده‌خواهانه عربستان درباره ایران

درخواست زیاده‌خواهانه عربستان درباره ایران گروه جهان الف، ۴ مرداد ۱۳۹۹، ۱۱:۳۱ 3990504054 ۲۴ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱ تکراری یا غیرقابل انتشار سفارت عربستان سعودی در واشنگتن در اظهاراتی زیاده‌حواهانه خواستار تمدید تحریم …

برچسب‌ها:, , , , ,