SMME

راهی جدید برای واردات واکسن به ایران

راهی جدید برای واردات واکسن به ایران – خبرآنلاین

1 روز قبل · راهی جدید برای واردات واکسن به ایران ایسنا نوشت: رییس اتحادیه وارکنندگان دارو می‌گوید مسیر واردات واکسن کرونا بسیار دشوار است اما کار روی تمام گزینه‌های موجود ادامه دارد.

راهی جدید برای واردات واکسن به ایران – مردم سالاری آنلاين

راهی جدید برای واردات واکسن به ایران رییس اتحادیه وارکنندگان دارو می‌گوید مسیر واردات واکسن کرونا بسیار دشوار است اما کار روی تمام گزینه‌های موجود ادامه دارد.

راهی جدید برای واردات واکسن به ایران

راهی جدید برای واردات واکسن به ایران … راهی جدید برای واردات واکسن به ایران … از این رو بخش خصوصی ایران نیز به دولت اعلام کرد در پیگیری این موضوعات هر کمکی نیاز بود می‌تواند روی ظرفیت این بخش …

مذاکره دولت برای واردات واکسن کرونا / واکسن کی و با چه …

11/12/2020 · به گزارش تجارت‌نیوز، سه روز گذشته بود که چین و آمریکا از موفقیت‌آمیز بودن ساخت واکسن کرونا خبر دادند. بر اساس اعلام شرکت فایرز آمریکا « این واکسن در بیش از ۹۰ درصد موارد از انتقال ویروس کرونا جلوگیری می‌کند.

یک هفته تا واردات واکسن روسی به ایران باقی است / «ماهان …

یک هفته تا واردات واکسن روسی به ایران باقی است / «ماهان» واکسن روسی را وارد می‌کند. بورسان: باوجودی که سفیر ایران در روسیه خبر داده بود واکسن «اسپوتنیک ‌وی» 16 بهمن وارد کشور می‌شود، اما امروز سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرده این واکسن 23 بهمن راهی ایران خواهد شد.

برچسب‌ها:, , , ,