SMME

درب سکشنال زیر سقفی

درب سکشنال | درب سکشنال اتوماتیک | درب سکشنال زیر سقفی

اصلی ترین مزیت استفاده از درب سکشنال زیر سقفی ایجاد امنیت بالا برای ساکنان ساختمان است. مزایای درب سکشنال. با توجه به عدم اشغال فضا برخلاف سایر انواع درب های اتوماتیک و غیر اتوماتیک ساکنان ساختمان می توانند اتومبیل های خود را خیلی نزدیک به در بدون هیچ گونه نگرانی پارک کنند.

ورنادر – انواع درب سکشنال (زیر سقفی)

ابزار یراق و تجهیزات درب های سکشنال. شرکت ورنادُر، علاوه بر فروش درب های سکشنال زیر سقفی پارکینگی و درب های سکشنال صنعتی اقدام به فروش انواع ابزار براق درب سکشنال – موتور درب سکشنال و انواع پنل درب زیر سقفی می کند.

اطلاعات تخصصی درب سکشنال | درب زیر سقفی | آریاک در، پیشرو …

همچنین به علت ساختار خاص پانل های درب سکشنال که درآن فوم پلی یورتان به عنوان یکی از اجزای اصلی داخل پانل شناخته می شود، در مکانهایی که کاهش تبادل حرارت محیط داخل و خارج مورد نیاز می باشد، درب سکشنال زیر سقفی به عنوان یک عایق حرارتی بسیار مفید نقش بسزایی در این حیطه ایفا می کند.

درب سکشنال قیمت درب سکشنال درب زیر سقفی انواع در سکشنال …

درب های سکشنال دارای سیستم ضد سقوط یا Anti drop مجهز هستند. تا در صورت که فنر و کابل ها عمل نکن از صدمات احتمالی جلوگیری شود. سیستم در سکشنال یا درب زیر سقفی همانند درب های پارکینگ به سیستم چشمی مجهز میباشد. یعنی اگر در حین باز و بسته شدن مانعی در بین درب قرار بگیرد.

درب اتوماتیک پارکینگ (زیر سقفی یا سکشنال) | آرتا دُر

اولین مزایای برگزیده درب اتوماتیک سکشنال یا زیر سقفی استفاده بهینه از حداکثر فضای داخل پارکینگ می باشد، چون که این سیستم کلیه پنلهای درب به صورت اتوماتیک به زیر سقف پارکینگ می رود و حداکثر فضای که درب سکشنال اشغال می …

درب سکشنال زیر سقفی ۰۹۱۱۲۹۳۳۰۰۸

درب سکشنال زیر سقفی دربهای سکشنال زیرسقفی بهترین و مدرن ترین و ایمن ترین درب جهت پارکینگ ساختمان ها میباشد ؛ این محصول بیش از ۴۰ سال است که در ساختمانهای اروپایی و امریکایی بکار میرود .

برچسب‌ها:, , , , ,