SMME

درب زیر سقفی چیست

درب اتوماتیک سکشنال یا درب زیر سقفی چیست؟

درب زیر سقفی صنعتی : انواع درب های صنعتی عبارتند از درب های سریع pvc که در ورودی لیفتراک رو استفاده می گردد و با سرعت زیاد باز و بسته می شوند حدود یک متر در ثانیه و درب های سکشنال با امکان افزودن درب نفررو، ضمن سرعت نسبی بالا و عایق حرارت بودن دارای امنیت بالایی نیز هستند.

درب اتوماتیک پارکینگ (زیر سقفی یا سکشنال) | آرتا دُر

یکی دیگر از مزایای بارز درب اتوماتیک زیر سقفی ایجاد امنیت بسیار بالا می باشد پنلهای فولادی 40 سانت تا 55 سانت که با ورق 50/0 میلی متری و عایق 3 سانتی فوم پولی اورتان پوشانده شده باعث می شود یک درب ضد حریق، ضد ضربه، ضد برش، برای پارکینگ ایجاد کند.

درب زیر سقفی یک تکه | درب سکشنال یک تکه | آرتا دُر

11/29/2020 · یکی دیگر از مزایای درب زیر سقفی ظاهر بسیار شکیل با گستره ی رنگی بالا است و لذا با انواع معماری ها و نماهای ساختمان سازگاری دارد.

ورنادر – انواع درب سکشنال (زیر سقفی)

درب های زیر سقفی سکشنال ورنا دارای بالاترین استاندارد و تکنولوژی روز می باشد که در طرح ها و رنگ های مختلف که می تواند سلیقه های مختلف را راضی نگه دارد.

درب سکشنال قیمت درب سکشنال درب زیر سقفی انواع در سکشنال …

درب های سکشنال دارای سیستم ضد سقوط یا Anti drop مجهز هستند. تا در صورت که فنر و کابل ها عمل نکن از صدمات احتمالی جلوگیری شود. سیستم در سکشنال یا درب زیر سقفی همانند درب های پارکینگ به سیستم چشمی مجهز میباشد. یعنی اگر در حین باز و بسته شدن مانعی در بین درب قرار بگیرد.

شرکت درآذین نمایندگی فروش انواع درب های اتوماتیک و درب زیر …

درب زیر سقفی چیست . معرفی محصول. درب اتوماتیک زیر سقفی یا سکشنال یک انتخاب مناسب و ایده آل است که علاوه بر سهولت در استفاده دارای کیفیت مطلوب بوده و از ظاهری زیبا و هماهنگ با نمای ساختمان برخوردار است .

درب اتوماتیک پارکینگی – آنواع درب های اتوماتیک پارکینگی …

درب اتوماتیک پارکینگی زیر سقفی ( سکشنال ) درب اتوماتیک پارکینگی زیر سقفی از جمله مدرن ترین و جدید ترین درب های اتوماتیک می باشند که در بازارهای ایران و جهان عرضه می شوند . از این درب ها در ورودی پارکینگ ساختمان ها ، اماکن اداری ، تجاری و ….

جک سقفی (ساختمانی) چیست؟ | مرکزآهن

9/17/2019 · لازم به ذکر است که در جک های سقفی که به صورت شاقول ساخته می شوند شمع هایی به عنوان ضریب اطمینان بالای سازه و تحمل فشارهای جانبی استفاده می شوند. این شمع ها به صورت لوله ، قوطی یا سولجر ساخته می شوند و به صورت دو بازوی کوچک و …

برچسب‌ها:, , , , , , ,