SMME

دایرکت ادمین چیست؟ چه امکانات و مزایایی دارد؟

DirectAdmin چیست؟ مزایای دایرکت ادمین چیست

امکانات دایرکت ادمین. ایجاد و مدیریت آدرس های ایمیل • ایجاد و مدیریت حساب های کاربری FTP • مدیریت DNS • مشاهده آمار • فرمت های FrontPage را مدیریت کنید • ایجاد زیردامنه ها و مدیریت آنها

دایرکت ادمین چیست ؟ مهمترین مزایا و معایب DIRECTADMIN – توشن

دایرکت ادمین چه امکاناتی برای کاربران دارد؟ بخش منو Email: در این بخش کلیه تنظیمات مربوط به ایمیل IMAP و POP ،داشتن alias های مختلف و آدرس به ازای هر inboxیا صندوق ورودی،لیست های مربوط به ایمیل،فرستنده ها،پاسخگویی خودکار قابل انجام است.

دایرکت ادمین چیست؟ (معرفی کنترل پنل دایرکت ادمین)

دایرکت ادمین چیست؟. دایرکت ادمین ( DirectAdmin) یکی از کنترل های بسیار قوی و فوق العاده سیستم لینوکس است. ویژگی بسیار خوب دایرکت ادمین دوری از تحریم هاست. چیزی که سی پنل از آن برخوردار نیست به همین دلیل در بسیاری از موارد دایرکت ادمین …

دایرکت ادمین چیست؟ کنترل پنل مدیریت هاست DirectAdmin

کنترل پنل دایرکت ادمین علاوه بر سادگی و راحتی استفاده، دارای قابلیت ضد Crash می باشد که این قابلیت منجر به افزایش پایداری در سرویس ها شده است. سرعت این کنترل پنل بسیار بالا می باشد زیرا تا حد بسیار زیادی سعی شده ساده ، زیبا و در عین حال کاربردی و حرفه ای طراحی شود.

دایرکت ادمین چیست؟ – eBLine | اي بي لاين مسير تحول كسب و كار

دایرکت ادمین با وجود قیمت کم، از امنیت بالا و امکانات پیشفرض بسیار خوبی برخوردار است. ۲- سرعت بهینه. دایرکت ادمین به گونه‌ای طراحی شده که سریع و کم‌حجم باشد.

کنترل پنل دایرکت ادمین (DirectAdmin) را بهتر بشناسیم …

دایرکت ادمین با وجود قیمت کم، از امنیت بالا و امکانات پیشفرض بسیار خوبی برخوردار است. ۲- سرعت بهینه. دایرکت ادمین به گونه‌ای طراحی شده که سریع و کم‌حجم باشد.

معرفی دایرکت ادمین – ممتاز سرور

کنترل پنل دایرکت ادمین علاوه بر سادگی و راحتی، دارای قابلیت هایی مانند قابلیت ضد Crash هم می باشد که این قابلیت باعث شده است پایداری در سرویس ها به شدت افزایش پیدا کند.

سی پنل چیست ؟ مزایا و معایب Cpanel در مقایسه با دایرکت ادمین

5/2/2020 · در دایرکت ادمین تمامی دسترسی های مربوط به وب میل،گزینه های ادمین،مدیریت تمامی فایل ها،اطلاعات و تمامی گزینه ها و شرایط مربوط به میزبانی وب در دسترس شماست و این موضوع باعث میشود تا بتوانید به سادگی از آنها استفاده کنید.

برچسب‌ها:, , , , , , ,