SMME

حکشتی به سمت هدف مهم

دیلی تحلیل – وضعیت حکشتی بعد از مجمع

برچسب ها: #تحلیل-تکنیکال #دیلی-تحلیل #بورس #حکشتی #تحلیل_بورسی میثم رحمتی (تحلیلگر بنیادی)

دیلی تحلیل – پولبکی عجیب در حکشتی

نمودار زیر مربوط به سهم حکشتی در تایم فریم روزانه میباشد. همانطور که مشاهده میکنید، سهم در یک کانال صعودی قرار دارد و در ماه های گذشته درگیر مقاومت بسیار مهم در قیمت 680 تومان قرار داشت و بعد از شکستن این مقاومتف تا سقف …

پایش و هدف‌گیری انرژی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

نظارت بر انرژی و هدف قرار دادن آن (m & t) یک تکنیک کارایی انرژی بر اساس استاندارداست به‌طوری‌که مدیریت اظهار می‌دارد: شما می‌توانید آنچه که نمی‌توانید اندازه‌گیری کنید را مدیریت نمایید. مطابق با تکنیک‌های m&t می‌توان …

حمله پهپادی انصارالله یمن به اهداف حساس و مهم در ریاض …

4/1/2021 · به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن از حمله پهپادی به ریاض خبر داد.. وی اعلام کرد: یگان پهپادی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن بامداد امروز عملیاتی هجومی به پایتخت دشمن سعودی انجام دادند.

خبر فوری – اخبار فوری و لحظه ای | در لحظه با خبر شوید

مشاور خانواده گفت: فردی که دچار اعتماد به نفس پوشالی است، طبیعت انسانی خود را نادیده می‌گیرد و به خودش حق خطا کردن نمی‌دهد و در نتیجه، زمانی که ضعف‌هایش دیده شود، بسیار آسیب پذیر و شکننده می‌شود.

انگیزه چیست و چه عواملی باعث ایجاد آن می شوند؟ – خانه سرمایه

سه مورد بسیار مهم در مورد انگیزه جهت‌هی، پافشاری و عمق است. در تعیین جهت به شما کمک می‌کند مسیر را بهتر تشخیص دهید و به سمت آن حرکت کنید. پافشاری و صبر کلید موفقیت شما در هر کاری است. همیشه بخاطر بسپارید اینکه در هر شرایطی انگیزه‌تان قوی بماند خیلی اهمیت دارد.

برچسب‌ها:, , , , ,