SMME

حکشتی به سمت مرز مهم

نبرد مرز – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

تمام نبردهایی که به نبرد مرزی معروف هستند به جز نبرد هل و نبرد موکرا به شکست‌های مداوم نیروهای لهستانی انجامید و به شدت روحیه ارتش لهستان را پایین آورد، به علاوه اینکه این شکست‌ها نگذاشت تا نیروهای لهستانی بتوانند به خوبی در سرپل رومانی موضع بگیرند.

جزئیات ماجرای درگیری در مرز سراوان – همشهری آنلاین

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، در پی تیراندازی در مرز سراوان، معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان با تشریح این حادثه اظهار کرد: این حادثه ساعت ۸ صبح دیروز در مرز شمسر شهرستان سراوان توسط سوخت‌برها در …

مرز دوغارون – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr …

پایانه مرزی میلک آماده استفاده به عنوان مرز جایگزین دوغارون است. زاهدان- مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان از آمادگی پایانه مرزی میلک برای استفاده تجار و صادرکنندگان کشور به عنوان مرز جایگزین دوغارون در پی حادثه آتش سوزی اخیر خبر داد. ۱۳۹۹-۱۱-۲۷ ۱۲:۲۷.

خبر فوری – اخبار فوری و لحظه ای | در لحظه با خبر شوید

مشاور خانواده گفت: فردی که دچار اعتماد به نفس پوشالی است، طبیعت انسانی خود را نادیده می‌گیرد و به خودش حق خطا کردن نمی‌دهد و در نتیجه، زمانی که ضعف‌هایش دیده شود، بسیار آسیب پذیر و شکننده می‌شود.

مرز مهران به‌روی مسافران و زائران بسته است‌- اخبار ایلام …

گروه استان‌ها ـ فرماندار مهران گفت: مرز مهران به‌روی مسافران و زائران بسته است، مراجعه نکنید.

منطقه ویژه اقتصادی سبزوار – وضعیت جاده ها و کانون های مهم …

راه های مواصلاتی همواره از مهمترین زیرساخت های توسعه در هر شهر و منطقه ای محسوب می شده اند. به میزانی که شهرها و مناطق مختلف دسترسی بیشتری به مسیرهای مواصلاتی مختلف داشته باشند، فرصت های بیشتری برای توسعه پایدار …

تخته گاز درمرز ایران

بخش هایی از حضور 3 مجری جیمز ،جرمی و ریچارد همند در مرز های شرقی. 7 سال پیش.

برچسب‌ها:, , , , , ,