SMME

حتی اگه نتیجه فرقی نکنه

اطلاع دادن نتیجه خواستگاری به خانواده دختر (((حتی اگه …

[size=114]سلام به نظرتون درسته که وقتی یه خواستگار میاد خونه دختر.بعد اگر جوابش منفی باشه دیگه زنگ نزنه و جواب منفی شو اعلام نکنه؟ من یه خواستگار داشتم چند روزپیش .ایشون همراه با خانواده اومدند اما الان 3 روزه که حتی زنگ …

تفاوت اعتماد به نفس و غرور!!!نگرانی نکنه مغرور به نظر برسی …

نتیجه گیری: بعضی اوقات تعریف اعتماد به نفس با از خودراضی بودن و غرور به اشتباه گرفته میشود. بدانید که اعتماد به نفس یعنی خودتان ,خودتان را قبول دارید. یعنی خودتان ,خودتان را تایید میکنید.

نپرس که بپرسم، فقط بپرس

ببخشید، کسی اینجا متخصص جاوا هست که تمایل داشته باشه توی دونستن و تلاش برای رفع مشکل یا سوال من مشارکت کنه، هر اتفاقی هم می‌خواد بیوفته، حتی اگه سوال من واقعا مرتبط با جاوا نباشه یا حتی کسی که چیزی از جاوا نمی‌دونه می …

به مردی که این رفتارها را دارد، دل نبندید!

هر فردی چهره و اندام خاص خود را دارد. ممکن است که شما اندام ایده آل مرد زندگی تان را نداشته باشید اما اگر او شما را وادار کرد تا به هر قیمتی خودتان را تنها برای رضایت او تغییر دهید، بدانید که او فرد مناسبی برای شما نیست.

عکس نوشته پروفایل استقلال؛ متن و شعر استقلالی برای آبی پوش ها

عکس پروفایل استقلال. در این بخش روزانه تعدادی عکس نوشته مخصوص آبی پوش ها و استقلالی های عزیز و تیم استقلال به مناسبت داربی و یا شهرآورد تهران گردآوری کرده ایم که امیدواریم مورد پسند شما قرار بگیرند.

برچسب‌ها:, , , ,