SMME

جهش فولاد با این سود

جهش 102 و 112 درصدی سود و بازدهی سهم “فولاد” / مهمترین …

مدیرعامل فولاد مبارکه از جهش 102 و 112 درصدی سود و بازدهی سهم در سال گذشته خبر داد و مهمترین برنامه های سال جاری را اعلام کرد.

جهش سود سازی فولاد کاویان – صدای بورس

جهش سود سازی فولاد کاویان. فولاد کاویان تا سال ۹۰ در تابلوی اصلی بورس بوده و در سال‌های ۹۰ تا ۹۱ با توجه به اتفاقات رخ داده از بورس خارج شد. به گزارش صدای بورس ، فولاد کاویان تا سال ۹۰ در تابلوی اصلی بورس بوده و در سال‌های ۹۰ تا ۹۱ با توجه به اتفاقات رخ داده از بورس خارج شد.

آغاز جهش تولید در صبا فولاد خلیج فارس/ از افزایش ۲۲۳ درصدی …

به گزارش می متالز، وی گفت: بودجه شش ماهه دوم امسال شرکت با جهشی بی‌سابقه تدوین شده بود و بر اساس پیش‌بینی باید شرکت بیش از ۸ هزار میلیارد ریال سود محقق می‌کرد که در حال حاضر بیش از ۷۷ درصد آن محقق شده و با تلاش همکاران صبا فولاد خلیج فارس، برای اولین بار در تاريخ این …

بازار فولاد با روش‌های دستوری آرام نمی‌شود – بورس امروز

سود تولیدکننده باعث جهش تولید می‌شود. رشیدی تاکید کرد: چیزی که نباید فراموش کنیم این است که سود تولیدکننده به افزایش تولید و اجرای طرح‌های توسعه منجر خواهد شد و همین امر جهش تولید را رقم می‌زند.

تولیدکنندگانی که در بازار فولاد ذوب می‌شوند – ایسنا

حسنی می‌گوید: ۹۹ درصد فولاد کشور در داخل تأمین و تولید می‌شود و جهش قیمتی فولاد بیش از جهش قیمتی دلار است و دلالان بیشتر از بار روانی سود می‌جویند. این تولیدکننده اشاره می‌کند: سازمان صمت قزوین باید نظارت لازم را داشته باشد.

برچسب‌ها:, , , ,