SMME

جاذبه های گردشگری کوالالامپور

جاذبه هاي گردشگري کوالالامپور و دیدنی های مالزی در تور مالزی

آکواریوم مالزی از دیگر جاذبه های گردشگری کوالالامپور بوده که در سطح بین المللی حرفی برای گفتن دارد. این آکواریوم در مرکز کنوانسیون مالزی قرار گرفته و منطقه به اندازه ۴۶۴ هزار و ۵۱۵ متر مربع را پوشش می دهد.

معرفی جاذبه های گردشگری کوالالامپور | راهنمای سفر به …

یکی از جاذبه های گردشگری کوالالامپور ، مناطق دیدنی کوالالامپور و این مکان های بکر و بی بدیل غارهای باتو (batu caves) هستند.کسانی که برای نخستین بار به دیدن این غار می روندحتما از این همه زیبایی داخل آن شوکه می شوند و اولین …

جاذبه های گردشگری کوالالامپور – مقالات گردشگری

قطعا یکی از معروفترین جاذبه های گردشگری در کوالالامپور برج های دو قلو پتروناس میباشد.این برجهای زیبا و فوق العاده ۴۵۲ متر ارتفاع دارد و در شب روشنایی و نورپردازی یک برج ها جلوه خاصی به شهر کوالالامپور میدهد.توریست های زیادی در مالزی برای دیدن این برج های زیبا لحظه شماری …

جاهای دیدنی کوالالامپور | جاذبه های گردشگری کوالالامپور …

با مجله دلتا سفری کوتاه به جاذبه‌ها و جاهای دیدنی کوالالامپور داشته باشید. برج‌های دوقلو پتروناس. از اولین جاهای دیدنی کوالالامپور که کشور مالزی با آن شناخته می شود، برج‌های پتروناس است. مرکز شهر کوالالامپور با برج های دوقلو و منحصر به فرد پتروناس اشغال شده است.

جاذبه های گردشگری کوالالامپور

موزه ملی مالزی که با نام موزه نگارا مشهور شده است، یکی از اصلی ترین جاذبه های گردشگری کوالالامپور به حساب می آید. ساختار تاریخی و عجیب این ساختمان، یکی از دلایل شهرت این موزه می باشد.

معرفی جاذبه های گردشگری کوالالامپور | لست سکند

امروزه برج‌های دوقلو پتروناس به یکی از نمادهای اصلی کوالالامپور و مالزی تبدیل شده اند. برای بازدید از این برج ها از ساعت 9 تا 5 بعداز ظهر در همان منطقه می توانید بصورت رایگان نام نویسی کنید و بلیط بگیرید.

جاذبه های گردشگری کوالالامپور | ایلیاگشت

جاذبه های گردشگری کوالالامپور کوالالامپور با نام رسمی قلمرو فدرال کوآلالامپور، پایتخت مالزی است. در تور مالزی شما حتما به شهر کوالالامپور خواهید رفت.

راهنمای سفر به کوالالامپور، از زیباترین شهرهای جهان

موزه ملی مالزی که با نام موزه نگارا مشهور است، یکی از اصلی ترین جاذبه های گردشگری کوالالامپور است. ساختار تاریخی و عجیب این ساختمان، یکی از دلایل شهرت این موزه است.

برچسب‌ها:, , , , , , ,