SMME

تصویر طبیعت زیبای ناحیه ای در اویغورستان

تصویر زیبای لاله زار در اویغورستان – مدرار

تصویر زیبای لاله زار در اویغورستان. در شاهنامه فردوسی اینگونه آمده که رامشگری مازندرانی به دربار کاووس می آید و سروده ای در وصف مازندران می خواند و این‌ سروده باعث می شود که شاه ماجراجوی ایرانی هوای تسخیر سرزمین مازندران را در سر بپروراند.

تصویر صورت فلکی هرکول یا جاثی – مدرار

تصویر صورت فلکی هرکول یا جاثی {جاثی ناحیه ای از آسمان را شامل می شود که خورشید به سمت آن در حرکت است. خورشید ، زمین و سیارات دیگر به صورت یک واحد با سرعت ۲۰ کیلومتر در ثانیه در فضا حرکت می کنند.

تصاویر مناظر طبیعت در 4 فصل زیبای جهان

منظره طبیعت از زاویه ای دیگر در ناحیه اور در فرانسه.

جاذبه های دیدنی چهارمحال و بختیاری همراه با تصویر

در وسط دره رودخانه ای در جریان است که در احاطه درختان سربفلک کشیده و سنگ های آهکی است.

تصاویر مناظر طبیعت در 4 فصل زیبای جهان – ترجمه علم – مجله خبری

منظره طبیعت از زاویه ای دیگر در ناحیه اور در فرانسه.

تصاویر مناظر طبیعت در 4 فصل زیبای جهان – عکس های طبیعت

منظره طبیعت از زاویه ای دیگر در ناحیه اور در فرانسه. تصویر پروانه و گل که فقط شمع را کم دارد. چمنزاری پوشیده از گل های بهاری در ناحیه «سن بونه پره ریوم» در فرانسه.

سفربه زیباترین مناطق ییلاقی شمال کشور | بیا تور

5/21/2020 · مناطق ییلاقی شمال کشور همیشه یکی از اولین گزینه ها برای زمانی است که فرصتی برای مسافرت در کشور ایجاد میشود .استان های شمالی کشور به خصوص گیلان و مازندران میزبان مسافران و طبیعت دوستان از اقصی نقاط کشور هستند .

طبیعت زیبا و رویایی در 4 فصل

منظره طبیعت از زاویه ای دیگر در ناحیه اور در فرانسه. تصویر پروانه و گل كه فقط شمع را كم دارد. چمنزاری پوشیده از گل های بهاری در ناحیه «سن بونه پره ریوم» در فرانسه. بازتاب رنگ سبز درختان بر سطح دریاچه آنگوم در فرانسه.

مشرق نیوز – تصویر هوایی از طبیعت زیبای ایسلند

تصویر هوایی از طبیعت زیبای ایسلند عکس روز نشنال جئوگرافیک به تصویری هوایی از طبیعت سرسبز ایسلند اختصاص یافت./عکس: JAMES BIAN

نروژ؛ زیباترین کشور اروپا | مجله خبری سفرمی

جراگ بولتن یکی دیگر از مناطق مناسب عکاسی در نروژ می باشد که در ارتفاع ۹۸۴ متری کوه های جراگ و مجاورت آبدره لایس فیورد قرار گرفته است.

برچسب‌ها:, , , , , , , ,